Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Subay,Astsubay,Uzman Çavuş, TSK Personeline Kredi

Birbirinden zorlu görevler ile ülkemizi dış güçlere karşı koruyan ve savunan TSK personelleri, bankalardan gördüğü ayrıcalıklar ile hak ettiği değeri görmektedir. Subay, astsubay, uzman çavuş ve diğer TSK personelleri bankaların uygun ödeme koşullarına sahip olarak kredi alabilmektedir. Bu krediler hem ihtiyaç hem de konut kredisi olarak da kullanılabilir. Bankaların sunmuş olduğu bu özel kredi kampanyaları dönemsel olarak gündeme gelmektedir. TSK personeli genel olarak kamu kredileri üzerinden yararlanma hakkına da sahiptir. Kamu çalışanı olarak da kredi alabilen TSK personeli aynı zamanda özel kredi kampanyalarını değerlendirebilir.

Şu anda geçerli olan ve hem kamu personeli olarak hem de TSK personeli olarak sunulan kredi imkanları şu şekildedir;

Vakıfbank TSK Personeline Özel Konut Kredisi Kampanyası

tsk personeline özel krediler

tsk personeline özel krediler

Vakıfbank TSK personelleri için çok özel bir konut kredisi veriyor. Askerlerin veya TSK çalışanlarının hayalindeki eve sahip olabilmesi için verilen bu krediler ile birlikte hem avantajlı ödeme seçeneklerinin hem de uygun oranlı kredilerin tadını çıkarabilirsiniz. Vakıfbank tarafından verilen bu konut kredisi sadece TSK personeline özel kampanya oranlarını içermektedir. Bunun aynı sıra bu kredi içerisinde 6 aya kadar taksit erteleme fırsatı da yer almaktadır. Vakıfbank tarafından verilen bu kredi 120 aya kadar vade seçeneği ve kredi tahsis ücreti ödemeden kredinizi kullanma imkanını da TSK personeline sunmaktadır.

ING Bank Özel İhtiyaç Kredisi

ING Bank da başta TSK personeli olmak üzere bütün kamu çalışanlarına özel ihtiyaç kredisi imkanı sunmaktadır. Bu kredi, 50 bin TL’ye kadar verilebilmektedir. Bunun yanı sıra kredi %1,44 faiz oranı ile 50.000 TL’ye kadar verilmektedir. Ayrıca kredi içerisindeki vade aralığı da 3-36 ay arasında değişmektedir. Bu özel kredinin Kredi Tahsis Ücreti, kredi tutarının %0,5’i kadar alınmaktadır. Ayrıca bu krediye sadece nüfus cüzdanı ile başvuru yapabilmek de mümkündür. TSK personeli iseniz bu krediyi çok daha kolay bir şekilde alabilirsiniz. Bunun yanında kredi hesaplamalarını ING Bank internet şubesi üzerinden yapabilirsiniz. Kredilerinizi hemen hesaplamanız ve ona göre hareket etmeniz daha doğru olacaktır. Bu sayede aylık ödemelerinizde herhangi bir zorluk yaşamazsınız.

Kategori: Vakıfbank
Yazar: Tarih: 21 Temmuz 2016 - 12:32:38

Benzer Konular

Yukarı Çık