Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Smsle Havale Yapılabiliyor mu?

Gelişen ve değişen dünyada işlerimizi kolaylaştıracak ve bizlere yenilikçi fikirleri benimseme fırsatı verecek teknolojik dünyaya ayak uydurmamızı sağlayacak bir düzenleme içerisindeyiz. Artık yapılan her işin daha kolay ve hızlı bir sistem içerisinde yürütülmesi için her geçen gün yeni fikirler doğmaktadır. Çok çok eskiden birinden para almak veya vermek için kilometrelerce yol gidip o kişiye ulaştırmamız gerekiyordu. Zaman içerisinde gelişen dünyayla birlikte yenilik üstüne yenilik katılarak bankalara bizzat gidip havale yapacağımız kişilerin bilgilerini vererek kilometrelerce uzaktaki insanlara bir tıkla ulaştırmanın kolaylığını benimsemiş bulunmaktayız.

SMSLE PARA ÇEKME-PARA ALMA

Fakat gün geçmesin ki bir yenilik daha ortaya çıkmasın. Kişiler bankalara gitmeden de artık cep telefonları kadar uzağına gidip birkaç tıkla işlerini halledebiliyorlar. Yenilikler çoğaldıkça aslında tempoda artmaktadır. Kişiler çalışırken bir iş peşinde çaba sarf ederken belki toplantıda olan bir iş adamı/kadını belki de evinde ailesi için çalışan bir ev hanımı. Bu koşuşturmacanın içerisinde kolaylıklara yer vermek tabi ki de en doğal hakkımızdır.

SMSLE HAVALE- SMSLE PARA GÖNDERME

Hiçbir yere gitmeden bankaların cep telefonlarıyla sunduğu bu sistem oldukça rağbet görmektedir. Havale yapmak istediğiniz kişinin T.C kimlik numarası ve cep telefonu bilgileriyle kolaylıkla cepten havale yapabilirsiniz. Banka hesabınıza girip cebe havale sekmesini tıkladıktan sonra havale yapılacak olan kişi bilgilerini girip dilediğiniz miktarı seçerek para gönderme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Havaleyi alacak olan kişide en yakın bankamatiğe giderek bilgilerini verip parasını rahatlıkla çekebilmektedir.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 21 Aralık 2015 - 9:06:15

Benzer Konular

Yukarı Çık