Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

SMS İle Kredi Veren Bankalar

Artık kredi ve kredi kartı başvurularınız için şubeye kadar yorulup bir de üstüne şubede sıra beklemeniz gerekmiyor. Telefon bankacılığı, mobil bankacılık, internet bankacılığı gibi teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza giren bankacılık uygulamaları ile artık neredeyse tüm bankacılık işlemlerini yapmak mümkün. Nakit ihtiyacınız varsa, başvuru için bu kanallardan herhangi birini tercih edebilirsiniz. Hemen her bankanın SMS ile kredi başvuru uygulaması mevcut. Hangi bankadan kredi almak istediğinize karar verdiyseniz, listemizden o bankaya SMS ile nasıl kredi başvurusu yapılacağına ulaşabilirsiniz.

Akbank 

Şubeye gitmeden, masrafsız 20.000 TL’ye kadar36 ay vadeli Akbank’a SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken; Kredi (boşluk) T.C kimlik numaranızı 4425’e mesaj göndermek. SMS ile kredi başvurusu yaparak maksimum 20.000 TL kredi alabilirsiniz. Daha yüksek tutardaki kredi ihtiyaçlarınız için başvurularınızı WEB’den ya da şubelerden yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 

Mobil uygulama, internet bankacılığı, ATM, telefon bankacılığı gibi yolla kredi başvurusu yapabileceğiniz Garanti Bankası’nın SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar için de hizmeti bulunuyor. Şube dışında yapılan başvurularda üst kredi limiti 25.000 TL’dir. Başvurunuzu cep telefonunuzdan mesaj göndererek yapmak isterseniz; T.C kimlik numaranız( boşluk) kredi tutarı(boşluk) vade bilgisi(boşluk) aylık gelirinizi 3390’a SMS atabilirsiniz.  Başvurunuz birkaç dakika içinde değerlendirmeye alınarak olumlu ya da olumsuz olarak SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Denizbank 

Cebimde Kredi kampanyası ile Denizbank, SMS ile kredi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar için 5 dakikada kredi fırsatı sunuyor. 48 aya varan vade seçenekleri ile 50.000 TL’ye kadar kefilsiz ve evraksız kredi almak için; KREDİM(boşluk) 11 haneli T.C kimlik numaranızı 3280’e SMS göndermeniz yeterli. Kredi cevabınız 5 dakika içinde gelmektedir.

Yapı Kredi 

Acil nakit ihtiyaçlarınız için Yapı Kredi’ye şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Evraksız ve kefilsiz kredi olanağı ile 36 aya varan vade seçeneği ile bireysel, konut ve taşıt kredisi başvurusu yapmak için; Kredi Türü(boşluk) T.C kimlik numarası (boşluk) aylık gelirinizi 4411’e SMS atmanız yeterli. Başvurunuz birkaç dakika içinde sonuçlanacak ve banka tarafından bilgilendirileceksiniz.

İş Bankası 

4402’ye TC kimlik numaranız ve almak istediğiniz kredi tutarını aralarında birer boşluk bırakarak SMS atarak İş Bankası’na SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Anında kredi kampanyası ile 5 dakikada onaylanan kredi için siz de başvurularınızı cep telefonunuzdan 4402’ye mesaj atarak yapabilirsiniz.

Finansbank 

T.C kimlik numarası, almak istediğiniz kredi tutarı, kaç ayda geri ödemek istediğiniz ve aylık belgelenebilir net gelirinizi 5030’e mesaj atarak Finansbank SMS ile kredi başvurusu kampanyasından yararlanabilirsiniz. SMS ile yapılan başvurularda üst kredi limiti 25.000 TL’dir.

ABank 

Kefilsiz ve evraksız, kolay kredi Abank’ta. Nakit ihtiyaçlarınız için bir SMS atın, kredinizi kolayca alın. Kredi yazıp kimlik numaranızı ve aylık belgelenebilir net gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 4055’e gönderin, cevabınızı hemen alın. Abank SMS ile kredi başvurusu ile 40.000 TL’ye kadar kredi talep edebilirsiniz.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 2 Kasım 2016 - 4:29:07

Benzer Konular

Yukarı Çık