Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

SMS ile Gelir Belgesiz Kredi

Bankaların artık gelir belgesiz kredilerini artırdığı bilinmektedir. Bu sayede öğrenciler, işsizler ve ev hanımları da nakit sorunlarını karşılayabilmek için kredi alabilmektedir. SMS ile gelir belgesiz krediler sayesinde bankaya gitmeden şube aramadan sadece kısa mesajla kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

SMS ile Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Örneğin; Denizbank 36 ay vade ile 20 bin TL’lik gelir belgesiz kredilerini müşterilerine sunabilmektedir. Bununla birlikte Garanti Bankası ilk kredim kampanyasıyla 10 bin TL’lik kredilerini müşterilerine vermektedir.

SMS ile alınabilen gelir belgesiz kredilerine ilk başvuru kredi kodunun belirlenen numaraya mesaj atılmasıyla ortaya çıkmaktadır. Daha sonraki aşamada sms ile gelir belgesiz kredileri almak için bir kredi yanıtı gelmektedir.

SMS ile gelir belgesiz kredi almak isteyen kişilerin hemen hızlı bir şekilde bankaların kredi imkanlarını kontrol etmesi gerekir. Bu durumda aylık olarak ödenmesi gereken kredi miktarları hakkında da bilgi sahibi olunabilir. Garanti Bankası ile birlikte Odeabank da sms olarak gelir belgesiz kredi imkanlarını müşterilerine sunmaktadır.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 1 Nisan 2016 - 10:10:54

Benzer Konular

Yukarı Çık