Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Sınırsız Sanal Kart Veren Banka Araştırması

Sanal kart fiziki olarak olmayan, sizin kredi kartınıza bağlı bir kart. Sanal kart ile internetten ve telefondan alışveriş yapmanız için kullanılan bir karttır. Dünyamız artık sanallaşıyor. Teknolojinin en yüksek devrelerini yaşamaktayız. Türkiye teknolojinin gelişimine çok çabuk oluşan bir topluma sahip. En son teknolojiyi kullanmayı ve öğrenmeyi seven bir milletiniz. İnternetten çoğu kişi kredi kartlarıyla alışveriş yapmaktan tedirgin oluyor. Kredi kart bilgilerinizi girdiğiniz zaman, sanal dolandırıcılıktan dolayı kredi kartınızdan para çekilebilir yada alışveriş yapılabilir. Bu nedenle bir çok kişi internetten alışveriş yapmak istemiyor. Bunun için sanal kart tamamen bu tip riski olmayan bir  kart. Sanal kart kredi kartınla yapılan tüm alışverişleri yapmaktadır. Yani internet üzerinden. Sanal kartı her bankanın uygulaması vardır. Yani çalıştığınız bir banka ile sanal kart talebinde bulunabilir, şifrenizi alabilirsiniz. Başka bankaları merak ediyorsanız, Yapı kredi Bankası sanal kart uygulaması var ama EFT havale gibi işlemleri ücretli. İş bankasının sanal kart uygulamasında bir ücret alınmıyor.

Sanal Kart Veren Bankalar

sanal kart

sanal kart

Garanti bankası da veriyor hemde kredi kartı zorunluğu olmadan. Büyü bir ihmalle Garanti Bankası’nda mevduat hesabı olanlara verilen bir hizmet. Garanti Bankası ‘nın sanal kartını bir çok kişi tavsiye etmekte. Hem bir çok işlemenin ücretsiz oluşu hemde kredi kartının gereksiz olması. Sanal kartınızı bankasının size belirlediği bir limitte veya kredi kartınızın limitinde kullanabiliyorsunuz. Sadece alışverişlerde değil, bir çok  internet oyunlarında da kullanabiliyorsunuz. Ayrıca sanal kartınızı yurt dışı sitelerinde de kullanabiliyorsunuz. Hemde o ülkenin para cinsinden yapabiliyorsunuz.

Sizin hesabınızdan da TL olarak kesiliyor. Kredi kartı ekstreleriniz de ve internet üzerindeki kişisel sayfanızdan tüm ayrıntılarını görebilirsiniz. Paypal kartı da sanal kart olarak olarak kullanılmaktadır. Paypal kart sizin yüklediğiniz bir miktarda harcama yapabileceğiniz bir kart. Paypal kartını online sitesinden başvurabilirsiniz. Kartınız 5 gün içinde adresinize ulaşacaktır. Paypal kartınızın şifresine aldıktan ve yükleme yaptıktan sonra, hemen internetten alışveriş yapabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 12 Nisan 2016 - 9:55:43

Benzer Konular

Yukarı Çık