Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Shop Miles Yılbaşı Kampanyası

Shop Miles kampanyası ile birlikte bütün araçlarınızdan hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz. Bu ödemeler ve kampanyalar ile birlikte siz de yeni yıla mutlu bir şekilde adım atma şansına sahip olursunuz. Türk Hava Yolları’ndan alacağınız biletlere Shop Miles kartı ile ek 6 taksit kazanabilirsiniz. Bu kampanya Aralık tarihleri arasında geçerlidir. Diğer yandan kampanya Bonus üyesi Türk Hava Yolları Bilet Satış ofislerindeki Garanti POS’ları üzerinden yapılan işlemler için geçerli olmaktadır.

shop Miles Yılbaşı Kampanyası

shop Miles Yılbaşı Kampanyası

Shop Miles kartı kampanyası kapsamında 6 taksit uygulamasından yararlanmak isteyen Miles&Smiles kart sahiplerine THY satış ofisleri tarafından 6 taksitli satışı yapılmaktadır. Bunun yanında Türk Hava Yolları sanal poslarından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmemektedir.

Bonus Flexi, Bonus Genç, Bonus American Express, Bonus Platinum American Express , Tüm American Express kartlar ve Diğer banka Bonus kartları kampanya kapsamında değerlendirilmez. Bununla birlikte Debit Kartlar kampanyaya dahil edilmesi söz konusu değildir. Bunlara ek olarak yurt dışı çıkışlı uçuşlarda biletlerin yabancı para birimi üzerinden alınması durumunda taksit uygulaması geçerli olmamaktadır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 13 Aralık 2015 - 4:42:49

Benzer Konular

Yukarı Çık