Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Shop & Miles Mil Sorgulama

Daha önce ki yazılarımızda Shop & Miles milleri nasıl kazanabileceğinizi ve ne şekilde harcayabileceğinizi anlattık bu yazımızda da Shop & Miles mil sorgulama işlemi hakkında birkaç detay ve bilgi aktarımı yapmak istiyoruz.

Shop & Miles Mil Öğrenme

Restoran harcamalarının %50 si yani yarısı değerinde mil hediye sunulan kampanyaya katıldınız. Hem de 1 ay boyunca en az 6 kere katılım yaptınız fakat ne kadar mil kazandığınızı hesaplayamadığınız ve aklınızda tutamadınız bu durum da Garanti İnternet şubesine giriş yapabilirsiniz. Mil hesaplamalarınız direk işlem sonucunda karşınıza çıkacaktır.

Shop & Miles Mil Hesaplama – Aktarma

İnternet bankacılığını kullanmak istemiyorsanız Garanti bankası müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilciniz mil sorgulama talebinize anında cevap verecektir. Ayrıca TK hesabınız var ise buradan da kullanabilir mil durumunuzu sorgulayabilirsiniz. Shop & Miles mil sorulama işlemleri sıraladığımız kadar kolay ve basittir.

Sizde bol bol mil kazanabilir ve bu milleri gerek yurt içi gerek ise yurt dışı uçak bileti alırken kullanabilir. Biletlerinizi daha ucuz fiyata hatta bedavaya bile alabilirsiniz.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 15 Aralık 2015 - 10:37:09

Benzer Konular

Yukarı Çık