Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Senetle Para Arıyorum Ön Peşinat Ödemem

Bankalardan kredi alamayan kişiler farklı para bulma yöntemlerini seçmektedir. Bunlar arasında senetle veya komisyonla para bulma sistemleri kullanılmaktadır. Genel olarak büyük şehirlerde senetle veya komisyonla para veren kişiler veya kurumlar bulunmaktadır. Siz de senetle para arıyor ve ön peşinat ödemem diyorsanız bizimle veya diğer aracı kurumlar ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede acil para sorunlarınızın üstesinden kolay bir şekilde gelebilirsiniz.

senet

senetli ön peşinatsız

Senetle yapılan kredi anlaşmalarında ilk olarak bir ön görüşme yapılmaktadır. Normalde bu ön görüşme esnasında belirlenen ödeme planları ve faiz oranlarından sonra aracı kurumlara bir ön peşinat ödenir. Ancak bizim kredi sistemlerimizde ön peşinat ödemeden kredi alabilirsiniz. Böylece çok acil nakit sorunlarınızı kolay bir şekilde çözmeniz mümkün olmaktadır. Senetle alınabilen kredilerde, genel olarak işlemlerinizi ıslak imzalı belgeler üzerinden yapmanız gerekmektedir. Ayrıca belirlenen faiz oranları, tamamen yasal çerçevede hazırlanmaktadır. Böylece ilerleyen dönemlerde herhangi bir haksızlığa uğramazsınız. Komisyonla verilen kredilerde de bir takım ön ödeme şartları aranmaktadır. Bu da bizim kredilerimizde bulunmamaktadır.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 4 Nisan 2016 - 8:10:06

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. emre dedi ki:

  Merhaba. Bankalarla sorun yaşıyorum ve kara listeye düşmek üzereyim. Acil nakit paraya ihtiyacım var. İhtiyacım olan miktar 20.000 TL’dir. Aylık gelirim 3100 TL.

 2. acil nakite ihtiyacım var lütfen yardım edin dedi ki:

  Acil para lazım lütfen yardımcı olunuz

 3. mehmet kara dedi ki:

  Selamlar. Ankara da ikamet ediyorum. Devlet memuruyum. Acil 20.000 TL ihtiyacım var. Faiz ve ödeme şartlarını görüşmek için dönüş yaparsanız yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.

 4. sema dedi ki:

  Acil nakite ihtiyacım var.

Yukarı Çık