Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Senetle Kredi Verilir

Senetle kredi verilir! Yıl sona ermeden, borçlarınızdan hemen kurtulup, tek bir yere ödeme yaparak, on parçaya bölünmeden, stresinizi üzerinizden atabilirsiniz. Kredi kartı borçları, ev, okul masrafları derken, artık düşünmekten yorulduysanız, bankalardan da kredi alamayacak durumdaysanız hemen bize ulaşın. Bize ulaşabilmek için yazımızın altındaki yorum bölümüne, talep ettiğiniz nakit miktarı ve sizle iletişime geçebileceğimiz bilgilerinizi yazmanız yeterli olacaktır.

Senetle kredi verilir diye son dönemlerde çok fazla ilan görmüşsünüzdür sizler de, bu ilanlar arasında hangilerine güveneceğinizi kestirmeniz de oldukça zor. Bu konuda bir kaç tüyo vermek isteriz. Öncelikle senetle kredi almak istiyorum diyenlerdenseniz, başınızı ağrıtmayacak şekilde, bir senetin nasıl doldurulması gerektiğini öğrenmeniz lazım. Bu konuda dilediğiniz bir avukattan destek alabilirsiniz, ancak; dilerseniz size kısaca özetleyelim.

Senet İmzalarken Dikkat Edilmesi Gerek Hususlar

senet doldurma

senet doldurma

Boş bir senete kesinlikle imza atmayın. Bunun yanı sıra, açık bırakılmış, kapama işareti ile rakam bölümü kapatılmış, yazı ile rakam belirtilmemiş olan senetlere de imza atmamanız oldukça önemli. Son olarak dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi de tarih bölümü. Tarih bölümü doldurulmamış olan bir senete de imza atmamalısınız. Bu bahsettiklerimizin aksini yaptığınız takdirde beler olabilir? Boş senete imza attığınız takdirde, şahıslar sizin yerinize dilediği rakamı doldurabilirler, kapalı olamayan senetlerde de aynı durum söz konusu olacaktır. İmzanızı attıktan sonra, rakamın sonuna eklenecek bir sıfır, tüm mal varlığınızı kaybetmenize neden olabilir. Tarih kısmı boş olan bir senete imza attığınız takdirde de, istenilen tarih yazılarak, tüm senetleri aynı zamanda ödemeniz talep edilebilir. Bu da sizi oldukça güç bir duruma sokacaktır. Bu sebeple senetle kredi veren firmalar için başkalarını tercih edeceksiniz, mutlaka senet doldurma konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir.

Senetle Borç Verenler İstanbul

Ankarada Senetle Borç Verenler

Senetle kredi verilir! Yazımızın başında belirttiğimiz gibi senetle borç para almak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bunun için, talep ettiğiniz nakit miktarını, iletişim numaralarınızı yazmanız yeterli olacaktır. Yetkililer size bu sayede en kısa sürede ulaşarak, zor dönemdeki ihtiyacınızın karşılanabilmesi yardımcı olacaklardır.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 21 Aralık 2015 - 5:53:01

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. ebru diyor ki:

  size nasıl ulaşabilirim

 2. halil diyor ki:

  acil 15000 tl ihtiyacım var lütfen acil dönüş yapın

 3. Oktay diyor ki:

  Merhaba ben İstanbul Beykoz’da yaşıyorum bir denizcilik firmasının ceosunun şöförüyüm senet ile nakite ihtiyacım var ödemelerimde problem yaşanmaz bankalarda ufak tefek sıkıntılarım olduğundan oralara baş vuramıyorum

 4. Tülin diyor ki:

  Acil 10000 TL senetle kredi ihtiyacım var istanbul pendik

 5. Abdullah somer diyor ki:

  İyi günler çok zor durumdayım acil nakite ihtiyacım var Kayseri’de ikamet ediyorum 30.000 TL lazım acil yardımcı olur musunuz?

 6. Buse diyor ki:

  Merhabalar acil nakit ihtiyacım doğdu 10 bin TL civarinda lütfen yardımcı olabilir misiniz

 7. Taner diyor ki:

  40000 TL ye ihtiyacım var maaş bordrom var kendime yeni bir sayfa açmak istiyorum çok acil bir şekilde dönüş yaparsanız sevinirim

 8. Orhan demirci diyor ki:

  Merhaba kredilerimi bir kalem altına toplamak istiyorum 85.000 tl ye ihtiyacım var kamuda çalışıyorum net maaşım 3750 TL.

 9. Döndü aslan diyor ki:

  Ödemede sıkıntı olmayacaktır gayet ciddi ve acil

 10. Cüneyt diyor ki:

  Acil 25000 TL ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

 11. Mehmet KARA diyor ki:

  Selamlar. Kamuda memurum net 2.900 TL maaşım var. Acil 20.000 TL ihtiyacım var. Şartlarınız neyse konuşalım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar.

 12. ESİN diyor ki:

  35.000TL ye ihtiyacım var. Yardımcı olur musunuz?

 13. melih emre erdoğan diyor ki:

  merhabalar babamın rahatsızlığından dolayı acil nakite sıkıştım 3.000 lira lazım geri ödemesini aylık 300 şeklinde yaparım yardımcı olursanız sevinirim. kredi notlarımda sıkıntı var bankadan çekemiyorum

 14. Mümine diyor ki:

  Merhaba çok acil paraya ihtiyacım var ve yarın ameliyatım var 15.000 TL ihtiyacım var her ay 750 lira ödeyebilirim lütfen yardımcı olun

 15. BİROL diyor ki:

  Sigortalı çalışıyorum kredi kartı borçlarımı kapatabilmem için 10.000 TL ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

 16. Yağmur İstanbul diyor ki:

  Merhaba
  İsmim Yağmur 28 yaşındayım hem okuyup hem çalışıyorum şu anda ama kayıtlı çalışmadığım için bankalardan kredi kullanamıyorum şu anda 15000 TL krediye ihtiyacım var sitede gezerken gördüm ilanınızı başka Nasıl bir bilgi istediğinizi bilemiyorum dönüş yaparsanız bilgi ona göre bende bilgi paylaşayım. Teşekkürler.

 17. Aslıhan Şahin diyor ki:

  Merhabalar 5.000 tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz
  Teşekkür

 18. didem kutlu diyor ki:

  Merhaba cok acil 15000 tl ye ihtiyacım var sigortalı olarak çalışıyorum yardımcı olabilirmisiniz

 19. cem arda diyor ki:

  Merhabalar
  Özel bir şirkette müdür olarak çalışmaktayım, bordrom var. 10.000 dolar nakite acil ihtiyacım oluştu, nasıl çözebiliriz?

 20. Begum diyor ki:

  Merhaba,

  Özel bir şirkette 8 senedir çalışıyorum.
  Güncel maaşım 5.600 TL’dir.
  Bankalara ödeyemediğim kredi kartı ve kredi borcum olduğundan kredi alamıyorum.
  Çok acil senetle kredi olarak 15.000 TL’ye ihtiyacım var.
  Nasıl yardımcı olabilirsiniz?

 21. Emine gülümser diyor ki:

  İki ay sonra toplu emekli ikramiyemi alana kadar 65000 tl ye ihtiyacım var iki ay sonra kapatacağım

 22. Dursun diyor ki:

  Merhabalar bana kredi ve kredi kartları borcumu ödeyebilmem için 25000 TL lazım senetle 10 eşit taksitle ödeyebilirim. Ayrıca rent acar araç kiralama işi yapıyorum.Bankadan kredi kullanamıyorum kredi riskim yüksek olduğu için yardım ederseniz sevinirim.

 23. Kartal diyor ki:

  10000 TL acil nakite ihtiyacım var senet karşılığı yardımcı olun lütfen yarına kadar bulmam lazım

 24. Osman BAKAR diyor ki:

  40.000 ihtiyacım var geri ödemesini aylık 3 bin TL olarak ödeyebilirim…

 25. Serap evren diyor ki:

  Merhabalar 20000 e ihtiyacım var emekliyim aynı zamanda çalışıyorum bankalardan kredi alamıyorum bana acil dönüş yaparsanız sevinirim

Yukarı Çık