Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Senetle Kredi İlanımızda Kota Güncellendi

2 Gün önce açtığımız senetle kredi ilanımızda 1 milyon Tl değerindeki kredi kotamız 2 gün içinde yoğun taleple eride ve yaklaşık 300.00 TL kadar kaldı. Halen www.kredisorgulama.org  sitesinden kayıtlara devam edilmekte ve bir gün gecikmeli de olsa başvuranlarla direk iletişim sağlanmaktadır.

Kredi alanlar ve başvuru ön onayları olanlar çok mutlu bu arkadaşlarımızın yorumlarını ilan sonlarından yapmalarını rica ediyoruz. Başvurulara yoğunluktan dolayı yapılan geç dönüşler için şikayetler alınmaktadır. Empati yaparak o kadar kişiyle direkt görüşmenin kolay olmayacağını bilmelerini isteriz.

İlan sayfası: 1 MİLYON TL KREDİ İMKANI sayfasına gidiniz.

dolar mı lazım

dolar mı lazım

Verilen kredilerle ilgili detayları ilan sayfasından öğrenebilirsiniz. Bana kredi çıkar mı diye dert etmeyiniz. Kara listedekiler sicili bozuk olanlar, kredi notu düşük olanlar, ev hanımları ve gelir belgesi olmayanlar da kredilere başvurabilmektedirler.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 27 Nisan 2016 - 12:40:19

Benzer Konular

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. onur dedi ki:

  Merhaba. 20000 TL kredi çekmek istiyorum. Aylık 7000 TL gelirim var. Teşekkürler.

 2. Ülkü dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar İzmir’de ikamet ediyorum esnafım parça parça borç birikti faizlerinden ana paraya sıra gelmiyor hepsini tek yere toplamak istiyorum 60000 TL acil ihtiyacım var lütfen iletişime geçer misiniz?

 3. ertuğrul dedi ki:

  Merhaba 300.000 TL. Senetle kredi kullanmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim kamuda çalışıyorum aylık 2000 TL. Ödeyebilirim senetle bankaları kapatmak için lütfen yardımcı olun.

 4. Ayşe dedi ki:

  Acil 20.000 TL ye ihtiyacım var dershanede öğretmenim lütfen geri dönüş sağlar mısınız?

 5. YUSUF dedi ki:

  Merhaba benim acil 20.000 tl senetle paraya ihtiyacım var uygun vadelerde geri ödemesi tarafımdan sağlanacaktır lütfen mail edresime geri dönüş sağlarsınız iyi olur

 6. Taner dedi ki:

  Merhaba senetle kredi kullanmak istiyorum kamuda memurum bankaya olan kredi ve kredi kartları kapatmak istiyorum tek kaleme bir yere borcum olsun maaşım 3300 TL yardımınızı bekliyorum

 7. Salih acar dedi ki:

  Selam Antalya’da oturuyorum bankalar bana kredi vermiyor, aylık maaşı 2700 TL ve benim 7.000 TL nakit ihtiyacım var nasıl yardımcı olursunuz?

 8. Hasan dedi ki:

  10 000 tl ye ihtiyacım var nasıl iletişime geçerim

 9. Yasin dedi ki:

  Merhabalar yasin ben bir şirketim üst düzey yöneticisiyim acil olarak nakte ihtiyacım var üzerime kayıtlı tapular mevcut

 10. Erdal dedi ki:

  Temmuz 15 geri ödemeli 5000 tl nakite ihtiyacım var.

 11. viramşabu dedi ki:

  Acil 15.000 tl’ye ihtiyacım var. Takipte dosyalarım olduğu için bankalardan alamıyorum. Emekliyim ve düzenli emekli maaşım var. Ancak senet imzalayabilirim ve ayda 1000 tl ödeyebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yukarı Çık