Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Senet İcraya Nasıl Verilir?

Senet işlemlerinin icra avukatları tarafından takip edilmesi söz konusudur. Bu işlemler sayesinde bütün ödeme noktalarında ve belirtilen işlemlerde gerekli durumların yapılanması söz konusu olmaktadır. Ödemeler ve avukat durumlarının bilinmesinin ardından her aşamada belirtilen icra miktarların uygulanması bu durumda önemlidir. İcra işlemlerinde yer alan ödemeler ve diğer durumların sağlanması nedeniyle avukatların bildirilmesi ve ödemelerin sağlanması için bir sürecin başlatılması gerekir.

İlk olarak borçlu kişi avukat aracılığıyla icra işlemlerini başlatır. Bu durum ile birlikte avukatlar icra açılan kişiye tebligat gönderir. Tebligat süresi sonucunda eğer herhangi bir dönüş sağlanmazsa avukat dava açma yetkisine sahiptir. Bu durum sonucunda belirlenen durumlar ve diğer ödemeler söz konusu olabilir.

Senet icra işlemlerinde yer alan bütün ödeme durumlarının ve bilgilendirilen konumların yer alması bu noktada önemlidir. İcra işlemlerinde belirtilen ve ödemeler arasında bulunan bütün durumlar bu değerde işlenmektedir. Ödemeler de gerekli durumlar sayesinde bütün durumların ve işlemlerin takibini sağlar. Bildirimle ve gerekli dava işlemleri avukatlar tarafından takip edilir.

Kategori: Diğer
Yazar: Tarih: 28 Aralık 2015 - 9:42:39

Benzer Konular

Yukarı Çık