Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank Yılbaşı Kredisi Başvurusu

Şekerbank, her geçen gün çoğalan şube sayısı ile birlikte Türkiye’nin önemli bankaları arasında girmeye çalışmaktadır. Bu kredilerin içerisinde yer alan özel ürünler ile birlikte en uygun faiz ve vade oranlarını içeren Şekerbank, köklü geçmişine uygun bir şekilde çalışmaktadır.

Şekerbank, yeni bir yıla girmeden önce çiftçiden esnafa, memurdan öğrenciye her türlü ihtiyaç ve masraf için kredi ürünleri hazırlamıştır. Bu kredilerden yararlanabilmek için gerekli olan belgelerin temin edilmesi durumunda kredi notunun da yeterli olması ile kredi alabilir ve yeni yıla sevdiklerinizle birlikte mutlu bir şekilde girebilirsiniz.

Şekerbank Yılbaşı Kredisi Hesaplama

Şekerbank internet şubesi ve telefon bankacılığı ile aynı zamanda kredi ürünlerini canlı bir şekilde görebilirsiniz. Bu ürünler hakkında anlık bilgi alarak krediler hakkında detaylı bir inceleme yapabilirsiniz. Şekerbank internet şubesi üzerinden kredi maliyet tablosunu ve kredi hesaplama bölümünü kontrol ederek aylık olarak ödemeniz gereken tutarı net bir şekilde görebilmeniz mümkün olmaktadır. Şekerbank kredileri genel olarak yıllık belirlenen faiz oranlarına göre düzenlenmiştir. Bu sayede gerekli bütün masraflar da gözetilmiştir.

şekerbank

şekerbank

 

Şekerbank Yılbaşı Kredi Kampanyaları 2016

Şekerbank mobil şubesini de cep telefonunuza indirerek gerekli bütün masrafları ve diğer incelemeleri yapabilirsiniz. Şekerbank kredi notuna göre verilen kredilerde ek indirimler sağlamaktadır. Kredi notu yüksek olan kişiler Şekerbank ürünlerden daha çok faydalanabilmektedir. Çiftçiler için özel olarak hazırlanan krediler başta olmak üzere esnaflar için de hazırlanan krediler ile birlikte istediğiniz şekilde ödeme planı düzenleyebilirsiniz.

 

Şekerbank Yeni Yıl Kredisi Hesaplama

Şekerbank kredilerinden birisini olan tüketici ve ihtiyaç kredisi içerisinde 1,74 oranında bir faiz oranı uygulanmaktadır. Burada sadece 50 TL’lik bir masraf alınmaktadır. Kredinizi 5 bin TL’den başlamak üzere 20 bin TL’ye kadar alabilirsiniz. Ödeme vadelerini de 12 aydan başlamak üzere 24 ve 36 ay üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün olmaktadır.

 

Şekerbank Yeni Yıl Kredi Kampanyası 2016

Esnek ödeme şekilleri ile birlikte gerekli olan evrakların ve prosedürlerin sağlanması durumunda teminat olarak da şahsi ve maddi mal varlıkları kabul edilebilmektedir. Şekerbank ayrıcalıklarından yararlanabilmek için siz de Şekerbank şubelerine gelin ve gerekli olan bütün masraflarınızı karşılayarak yeni yıla umutla girmeye hak kazanın.

Kategori: Diğer, Şeker Bank
Yazar: Tarih: 24 Kasım 2015 - 5:19:10

Benzer Konular

Yukarı Çık