Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank Mobil Uygulaması

Şekerbank’da çağın gerekliliklerini yerine getirerek modern bankacılık anlayışını müşterilerine sunmaktadır. Müşterilerine her zaman üstün Şekerbank hizmetini sunmak için çalışan ve bunun için mobil uygulamasını başlatan banka, en üst teknoloji ile müşterilerinin güvenliğini de sağlamaktadır. Şekerbank mobil uygulaması ile bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şekerbank mobil bankacılık uygulamasını indirerek her an her yerde bankacılık işlemlerinizi bir ücret ödemeden yapabilirsiniz. Bununla birlikte Şekerbank İnternet ve Mobil Şube giriş ve işlem onaylarında kullanılacak tek kullanımlık  Şeker Mobil Şifrenizi de kendini düzenleyebilirsiniz.

Şekerbank mobil bankacılık

Şekerbank mobil bankacılık

Şekerbank Cep Şubesi

Ayrıca Cebimdeki Güç 1953 ile kredi alabilir ve Şekerbank kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bu hizmet ile her türlü hesap ve kart bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz. Günün her anında kampanyalara katılım sağlayabilir ve fırsatların hiçbirisini kaçırmazsınız.

Şekerbank cep şubesi ile bulunduğunuz yere en yakın şube ve ATM bilgilerine ulaşabilirsiniz. Uygulama içerisinde yer alan Şeker Widget ile anlık  Dolar, Euro ve Altın kurlarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.  Uygulama bütün Android cihazlarında İos cihazlarında geçerli olmakta ve kullanılmaktadır.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 4 Nisan 2016 - 8:40:28

Benzer Konular

Yukarı Çık