Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

1953 yılında ilk olarak Pancar Kooperatifleri bankası olarak kurulan Şeker bankası Eskişehir de kurulmuştur ve şeker pancarı üreticilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktaydı. 1956 yılına gelindiğinde ise ana merkez binası Ankara’ya taşınmış ve ismi de Şekerbank olarak değiştirilmiştir. İsimden başlayan değişikler 2004 yılına kadar devam etmiştir. 1993 yılında banka özel banka statüsü ile finansman destekler sağlamaya devam etmiştir. 2004 yılında da merkez bu sefer İstanbul’a taşınmıştır. Gelişirken değişen ve değiştikçe müşteri kitlesini arttıran Denizbank tüketici kredilerinden, konut, taşıt, KOBİ, ticari birçok kredi standartlarını farklı vadeler ve faiz oranlarıyla bizlere sunmaktadır. Şekerbank kredi faiz oranları kredi çeşitdine ve vade oranına göre değişiklikler gösterse de birçok özel bankadan daha düşük faizle kredi sunmaktadır.

Şekerbank Kredi Başvuru Sonucu Sorgulama

Geçmişinden kısaca bahsettiğimiz tanıtımını yaptığımız Şekerbank kredi başvurularınızı; şubeye giderek yapabildiğiniz gibi, resmi internet adresi üzerinden, SMS aracılığıyla ve ATM den yapabilirsiniz. Her bankada olduğu gibi Şekerbank’tan da kredi alabilmek için bazı şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.  Bu şartlara örnek vermemiz gerekiyorsa; kredi notunuz düşük olmayacak, sabit geliriniz olacak, SSK ödemelerinizi düzenli gerçekleştiriyor olacaksınız.

Şekerbank Telefon Bankacılığı

Şekerbank kredi başvuru sonucunuzu genelde yarım saat içerisinde tarafınıza iletmektir. Olası bir aksilikle karşılaştığınızı göz önünde bulundurarak Şekerbank kredi başvurunuzu size bildirmezse yapacağınız 2 farklı işlem vardır. Bunlardan ilki Şekerbank müşteri hizmetleridir. Müşteri hizmetlerine bağlandıktan sonra TC kimlik numaranızı aktarınca kredi başvurusu sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Şekerbank müşteri hizmetleri telefon numarası 444 78 78’dir.

Şekerbank İnternet Bankacılığı

Şekerbank kredi başvuru sonucu öğrenme için uygulayacağınız diğer bir alternatif de şubeye gitmektir. Şubeye giderek yine TC kimlik numaranız aracılığıyla kredi sonucunuz olumlu mu olumsuz mu sonuçlandı öğrenebilirsiniz. Banka müşteri temsilcisi bu konuda size yardımcı olacaktır. Şekerbank kredi başvurusu sonucu öğrenme işlemleri üst metinde bahsettiğimiz kadar kolaydır, fazla zamanınızı almayacaktır. Kredi red cevabı alırsanız telefonu kapatmadan ya da şubeden dışarı çıkmadan neden olumsuz cevap aldığınızı da sorabilir ve bu durumu nasıl düzelterek kredi başvuru sonucunda olumlu cevap alabileceğinizi de gerekli yönlendirmeler ile anlayabilirsiniz.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 12 Mart 2016 - 9:21:59

Benzer Konular

Yukarı Çık