Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank İnternet Şubesi Girişi

Şekerbank internet şubesi sayesinde bütün bankacılık işlemlerinizi bulunduğunuz yerden yapabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatları, kredi kartı takipleri, kredi başvuruları ve her türlü para havalesi gibi işlemleriniz sadece tek tuşla yapılabilmektedir. Şekerbank internet şubesine giriş yaparken TC kimlik numaranızı, müşteri numaranızı veya kart numaranızı kullanabilirsiniz. Bu numaralar ile birlikte belirlediğiniz şifreleri de güvenli bir şekilde oluşturabilirsiniz.

Şekerbank İnternet Şubesi Giriş Şifresi Alma

Bu şifreler aynı zamanda Şekerbank tarafından da güncellenmektedir. Güncellenen şifrelerin bir önceki şifrelerle aynı olmaması sayesinde güvenli bir giriş sağlanır. Şekerbank internet şubesine giriş yapacak olan kişilerin ilk şifrelerini şubelerden almaları veya telefon üzerinden şifre oluşturmaları mümkündür.

Şekerbank İnternet Bankacılığı

Şekerbank internet şubesi sayesinde bankacılık işlemleriniz kolay bir hale gelmektedir. Buradan yapılan işlemlerle herhangi bir ek ücret kesilmez. Ayrıca havale ve eft gibi işlemlerinizi günün her anında karşı hesaba yapabilirsiniz. Kredi başvurusunda da bulunabilir ve kredilerinizi hesaplama sisteminden görüntüleyebilirsiniz. Böylece Şekerbank şubesini kullanarak internetin olduğu her yerden bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şekerbank internet bankacılığı sizleri beklemektedir.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 18 Mart 2016 - 8:59:37

Benzer Konular

Yukarı Çık