Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank EKO Kredi Nedir?

Hepimizin yaşadığı kendine ait olan ya da kira verdiğimiz bir evi var. Kendi ihtiyaçlarımız hariç bir de içinde yaşadığımız ev için yapmamız gerekenler oluyor bunlar kendi yaşam kalitemizi de yükseltmek amaçlı yapılıyor. Kimimiz evin çoğu şeyinden memnunken kimimizde hep eksiklerinden yakınırız özellikle de ısınma konusunda. Kışın evden daha çok şikayet ederiz donuyoruz evin yalıtımı iyi değil diye. Devletin bu konuda el attığı olaylardan biride ısı yalıtımı yani mantolama bunu belli bir süreye kadar zorunlu hale getirdi. Ancak bu iş oldukça maliyetli bir iş ve apartmanda yaşayanların toplayıp biriktirdiği aidatlarla bu işin ödenebilmesi çok zor. Şekerbank’ın bunun için bile kredimi yapmışlar sorusuna evet yapmışlar cevabını alabileceğimiz bir kredisi var adı da eko kredi. Yani enerji tasarrufu ve verimliliği için yapılması gerekenlerin maliyetini kredi ile üstleniyor.

şekerbank eko kredi

şekerbank eko kredi

Yalıtım Kredisi: Duvar, Çatı, Kapı ve Pencere için; Isı Yalıtımı, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Yangın Yalıtımı finansmanı için.

Verimli Isıtma/Soğutma Kredisi: Klima, kazan, kombi, tesisat, radyatör, ısı paylaşım sistemleri, doğal gaz abonelik projeleriniz ve uygulamalarınızın finansmanı için.

A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredisi: Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, fırın gibi mutfak, banyo gibi alanlarda kullanılan A sınıfı elektrikli cihazların finansmanı için.

Verimli Aydınlatma Kredisi: Tasarruflu veya ledli aydınlatma sistemleri finansmanı için.

Bir taşınmazın teknik olarak neye ihtiyacı varsa bu kredi ile hepsini yaptırıp güvenle o çatı altında olmanızı sağlıyor. Bu kredinin bireysel olarak müşterileri 3 ile 36 ay arasında vadeden yararlanırken, apartman yada site gibi olan yerler 3 ile 60 ay arası vadeden yararlanabiliyor.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 12 Mayıs 2016 - 9:21:54

Benzer Konular

Yukarı Çık