Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank EFT ve Havale Saatleri 2016

Şekerbank ile birlikte bütün bankacılık işlemlerinizi kolay ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. EFT ve havale yöntemleri sayesinde IBAN numarası ile birlikte Türkiye’nin her yerine para gönderebilirsiniz. Şekerbank internet bankacılığı ve mobil şube üzerinden para gönderebilir ücretsiz bir şekilde limitsiz para gönderiminde bulunabilirsiniz. Şekerbank EFT saatleri 09.00 – 17.00 arasında gerçekleşmektedir. Bu saatler haricinde yapılan işlemler ertesi güne sarkmaktadır.

Havale saatlerinde ise herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. Şekerbank mobil bankacılığı ile birlikte işlemlerinizi cep telefonu üzerinden yapabilirsiniz. IBAN numarası ile birlikte bütün bankacılık işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Şekerbank internet bankacılığıyla da paranızı istediğiniz şekilde gönderebilirsiniz.

Güvenilir bir şekilde yapılan işlemler sayesinde gönül rahatlığıyla paranızı direkt olarak karşı hesaba aktarabilirsiniz. Şekerbank ile birlikte aynı zamanda otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz. Mobil ve internet bankacılığı üzerinden yapılan işlemlerde de herhangi bir ücret kesintisi olmamaktadır. Şekerbank bankamatiklerine gelerek de bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şubelerden de hesap numarasıyla istediğiniz hesaba para gönderebilirsiniz.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 9 Mart 2016 - 12:16:09

Benzer Konular

Yukarı Çık