Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank Bayram Kredisi 2016

Şekerbank ile birlikte Ramazan Bayramı’nın masraflarını sorun etmeden sevdiklerinizle birlikte mutlu ve huzurlu bir bayram geçirebilirsiniz. Türkiye’nin en uygun kredilerini veren bankalardan birisi olan Şekerbank, sizler için çok uygun bir kredi hazırladı. Şekerbank Ramazan Bayramı kredisi 2016 yılına özel olarak düzenlenen kredileri sayesinde sizlerin çok daha mutlu bir şekilde bayram geçirmesini hedefliyor.

Şekerbank Ramazan Bayramı ile birlikte uygun ödeme şartlarına sahip olan kredilerinizi aldıktan sonra kredi vadelerinizi çok daha geniş dönemlere yayabilirsiniz. Şekerbank Bayram Kredisi 2016 yılının genelinde verilen krediler arasında en uygun faiz oranlarını içerek kredilerin başında gelmektedir.

Şekerbank Bayram Kredisi Faiz Oranları 2016

1,65’lik faiz oranları ile birlikte verilen bu kredi, 3 aydan başlayan ve 36 aya kadar çıkabilen vadeleri kapsamaktadır. Bunun yanı sıra 500 TL’den başlayarak 50 bin TL’ye kadar alınabilen kredilerin sahibi de olabilirsiniz. Şekerbank Ramazan Bayramı kredilerini sadece 25 TL masrafla alabilirsiniz. İsterseniz Şekerbank internet bankacılığı üzerinden bu bankanın kredi kartı kampanyalarına da bakabilir veya kredinin ödeme tablolarına göz atabilirsiniz.

Kategori: Borç Sorgulama
Yazar: Tarih: 27 Mayıs 2016 - 6:50:02

Benzer Konular

Yukarı Çık