Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Şekerbank Bankamatik Kartları

Şekerbank bankamatik kartları hakkında detaylı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz. Şekerbank bankamatik kartı: İnternet üzerinden yapacağınız başvurusu sayesinde bankamatik kartına sahip olabilirsiniz. Bankamatik kartınızla, havale, fatura ödeme, cepten cebe para gönderimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Şekerbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirip istediğiniz yerden ve istediğiniz zaman tüm işlemleriniz yapabilirsiniz. Hem de yapacağınız her işlem ücretsiz. Cepten cebe para gönderimi sayesinde yakınınıza, uzakta okuyan çocuğunuza istediğiniz zaman para gönderebileceğiniz güzel bir uygulama. Ayrıca limitiniz dahilinde en fazla 3000 TL ye kadar ATMlerden para çekebilirsiniz. En azından şubeye gidip sıra beklemenize gerek kalmadan yüksek limitli para çekiminizi istediğiniz zaman çekebilirsiniz. Bir çok bankanın ATMlerinden en fazla 1500 TL çekebilirsiniz. Bu da Şekerbank’ın Bankamatik kartının bir avantajı.

şekerbank

şekerbank

Vereceğiniz otomatik ödemelerinizi siz unutsanız dahi onlar unutmayacak sizin yerinize faturalarınızı yatıracaklardır.  Daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz 7 24 arayabileceğiniz 444 78 78  arayarak alabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı sayesinde, istediğiniz zaman hesaplarınızda ki işlemlerinizi takibinde bulunabilir, hesabınızda ne kadar paranız kaldığını görebilirsiniz. Oturduğunuz yerden hesabınızdaki limitiniz dahilinde yatırım daha yapabilirsiniz.Diğer bir avantajından da bahsetmek gerekirse, Şekerbank Bankamatik kartından yapacağınız alışverişlerden kazanacağınız para puan avantajı. Yani hem harcayıp hem kazanacaksınız.

Şekerbank Hakkında: Şekerbank 1953 yılında Pancar Kooperatif bankası adı ile Eskişehir de kurulmuştur. 1956 da Ankara da taşınarak Şekerbank adını almıştır. Diğer bankalar gibi müşterilerine cazip kredi kampanyalar, kredi kartları, bankamatik kartları sunmaktadır. Ülke genelinde 301 şubesi vardır. 66 şubesi Anadoluya yayılarak, buralarda ki çiftçiye esnafa özel  destek kredileri sunarak, ülkemizdeki üretimi destekleyen bir bankadır.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 31 Mart 2016 - 1:05:02

Benzer Konular

Yukarı Çık