Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Rehinsiz Taşıt Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

Hepimiz belli işlerde çalışıyoruz, hayatımızı devam ettirmek ve geleceğimize hazırlık yapmak için… Hem kendi hemde ailemizin ihtiyaçlarını karşılamaktan ziyade bazende geleceğe yatırım yapmayı planlıyoruz, bu planlar genellikle konut olabiliyor bunun yanı sıra arabada olabiliyor. Özellikle de erkeklerin vazgeçilmezidir bu arabalar neredeyse evden bile üstün tutanları yok değildir.

Ancak araba sahibi olmak için çoğumuz elinde nakit para tutamaz ancak belli bir miktarını bulundurabilir elinde bu durumda da yapacak şeylerden ilki aynı konut sahibi olurken yaptığımız gibi banka kredilerine başvurmak. Ancak ev kredisi gibi bu tür kredilerinde detayları oldukça fazla.

Rehinsiz 2. el Taşıt Kredisi

Krediyle almak istediğiniz araç sıfırda olabilir 2. elde her ikisi içinde kredi kullanabiliyorsunuz. Ancak 2.el araç almak istediğinizde kullandığınız kredi için araca rehin ve kasko zorunluluğu şartı aranıyor ve bu da kimseye cazip gelmiyordu ancak Akbank’ın yapmış olduğu ve adını çokça duyurup herkese çok avantajlı gelen taşıt kredisi kampanyasında 2.el araçlar için rehin ve kasko zorunluluğu ortadan kaldırdılar. Böylelikle sadece noterden satışı yapıp aracınıza sahip olabiliyorsunuz.

Kategori: Akbank Kredi Başvurusu
Yazar: Tarih: 13 Mayıs 2016 - 9:05:38

Benzer Konular

Yukarı Çık