Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

PTT Matik Hesap Sorgulama

PTT aynı zamanda bir banka gibi de çalışmaya başlamaktadır. Bu sayede emekliler ve öğrenciler tarafından büyük ilgi gören PTT hizmet kalitesini genişletmeye çalışmaktadır. Son dönemlerde bankaların para gönderme işlemleri başta olmak üzere çeşitli işlemlerde sizler için masraf alması, PTT’yi daha cazip bir hale getirmiştir. Bankamatikler üzerinden işlem yaparken bankalar sizlerden birtakım ücret kesintileri alabilir. Bunun yanı sıra PTT matik ile birlikte çok daha kolay bir hızlı bir şekilde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra PTT Matik ile birlikte hesap sorgulama işlemlerinde yer alan bütün noktaları kolayca geçebilirsiniz. PTT Matik hesap sorgulama işlemlerinde yapmanız gereken tek işlem herhangi bir PTT Bankamtik noktasına giderek kartınızı şifrenizle birlikte kullanmak. Şifrelerinizi doğru bir şekilde girdikten sonra anında hesaplarınızı sorgulayabilirsiniz. Geçmişe yönelik işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. PTT Matik ile dilediğiniz zaman havale veya eft yapma hakkına da sahipsiniz.

pttmatik

pttmatik

Türkiye’nin her noktasında bulunan ve kolay kullanılabilir menüsü ile birlikte sizlere pek çok anlamda kolaylık sağlayan PTT Bankamatiklerinden yararlanabilmek için yapmanız gereken işlemler çok basit. Bunun için hemen bir PTT şubesine gidebilirsiniz. PTT kart ile birlikte bir hesap açabilirsiniz. Bu hesabı açmanız durumunda sizlere bir kart verilecektir. Bu kart ile birlikte bütün PTT bankamatik noktalarında işlem yapabilirsiniz. En ucuz ve masrafsız bir şekilde işlem yapabilmek için hemen PTT kart almalısınız. Zaten öğrencilerin ve emeklilerin bu kartı çok fazla tercih etmesinin nedenlerinin başında PTT matiklerin çok daha yaygın olması ve işlemlerin masrafsız bir şekilde yapılabilmesidir. PTT matik ile birlikte sizler de hemen aradığınız her şeyi bulmaya başlayın.

PTTMATİK KARTSIZ PARA YATIRMA

Hesap sorgulama, para gönderme, fatura ödeme, maaş çekme, kredi kartı ödemeleri yapma, kurum ödemeleri yapma gibi diğer bütün işlemlerinizi de PTT matik ile birlikte yapabilirsiniz. Bankamatiklerde geçerli olan ptt kartlarını kullanmanız gerekmektedir. PTT Matik hesap ile kredi kartı gibi kullanım da sağlayabilirsiniz.

PTTMATİK nerelerde var?

PTT matik ve bankamatik ile birlikte Türkiye’nin neresinde olursanız olun işlemlerinizi yapabilirsiniz. PTT kart sizlere bu avantajı sunmaktadır. Böylece nereye nasıl para göndereceğim diye düşünmeyin.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 28 Temmuz 2016 - 3:28:56

Benzer Konular

Yukarı Çık