Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

PTT Kredi Veriyor mu?

PTT de artık kredi verebilmektedir. Son dönemlerde kredi kartı hizmeti ve kredilerini üreten PTT artık bir banka gibi çalışabilmektedir. Bu süreçte bankalar ile anlaşma sağlayarak, kredi talebinde bulunan müşterilerine özel kampanyalar sunmaktadır.

PTT kredi başvurusu yapabilmek için hemen bir PTT şubesine gelmeniz yeterlidir. Bankalar ile protokol imzalayan PTT , ING Bank, Denizbank, TEB ve Aktif Bank ile anlaşmalıdır. Bu bankalar, ptt müşterilerine kredilerini 40 bin TL’ye kadar verilmektedir. Üstelik kredilerde uygulanan vade oranları 36 aya kadar çıkabilmektedir. Kredinin aylık faiz oranları da 1,20 olarak belirlenmiştir.

ptt ihtiyaç

ptt ihtiyaç kredisi başvuru şartları

PTT’den Nasıl Kredi Çekebilirim?

PTT noktalarından kredi alacak olan kişiler arasında emeklilerin ayrı bir avantajı vardır. Bu kredileri, maaşını ptt şubelerinden alan emekliler daha hızlı bir şekilde alabilmektedir. Üstelik herhangi bir kefile gerek duyulmadan ve kredi tahsis ücreti de ödenmeden bu kredilerin alınması söz konusudur. PTT noktalarından kredi almak isteyen kişilerin hemen bir başvuru formu ile en yakın şubeye gelmesi gerekir. Diğer yandan emekli maaşının PTT’den alındığını gösteren bir belgeyi de şubeye getirmesi gerekmektedir.

Kategori: Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 15 Nisan 2016 - 8:45:43

Benzer Konular

Yukarı Çık