Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

PTT Kredi Hesaplama

PTT kredi hesaplama ile siz de her türlü kredinin sahibi olabilirsiniz. Bankalara alternatif olarak hizmetlerini genişleten, kredi kartının yanı sıra kredi hizmeti de veren PTT, bankalar ile anlaşma sağlayarak krediler vermektedir. Emekliler, ev hanımları, çiftçiler PTT şubelerinden kredi alabilmektedir. PTT kredileri, 30 bin TL’ye kadar verilmekte ve bu kredilerde 36 aylık vade oranları uygulanabilmektedir. Kredinin alınması için öncelikle bir PTT şubesine gelmeniz gerekmektedir. PTT kredilerini genelde emekliler tercih etmektedir. Çünkü emeklilere özel olarak çok avantajlı krediler bulunmaktadır. Bu krediler, bankalar ile anlaşmalı olarak verilir. Yani kredinin adı PTT emekli kredisi olsa bile kredi talebinde bulunan kişiler nakit ihtiyaçlarını Denizbank ve Odeabank gibi bankalardan karşılar. PTT’nin kredi anlaşmasında bulunduğu bankalardan birisi Aktif Banktır.

 

ptt bank

ptt bank

Aktif Bank Ptt kredisi ile 40 bin TL’lik kredinin sahibi olabilirsiniz. Maaşını PTT’den alan emekliler bu krediden yararlanabilmektedir. Kefilsiz olarak alınabilen kredi, 36 aylık üst vade ile ödenebilmektedir. Başvuru süreci de isterseniz PTT şubelerinden veya PTT internet sitesi üzerinden yapılabilmektedir.

PTT kredileri, emeklilere ve diğer isteyen kişilere verilmektedir. Bu kredileri alabileceğiniz bir diğer nokta ise Denizbank’tır. Denizbank 2011 yılında bir anlaşma imzalamıştır. Bu anlaşma gereğince maaşını PTT şubelerinden alan emekliler 36 bin TL’lik kredilerini 36 ay vade ile alabilmektedir. Tüketicinin yaşının 80’i geçmemesi gerekmektedir.

İNG BANK PTT KREDİSİ

Diğer bir kredi alma yöntemi de ING Bank üzerinden alınan PTT kredisidir. ING Bank ile 45 bin TL’ye varan kredileri, maaşını PTT şubelerinden alan emekliler ve işçiler için geçerli olmaktadır. 36 aylık vadeler ile ödenebilen bu kredi, kefilsiz ve kredi tahsis ücreti olmadan verilebilmektedir. Bu krediyi almak için doğrudan ING  Bank şubelerine gelmek yeterlidir.

TEB BANKASI PTT KREDİSİ

TEB, PTT ile anlaşma sağlayarak maaşını ptt şubelerinden alan emekliler için özel Jet Kredi hazırlamıştır. Çok hızlı bir şekilde alınabilen bu kredi, 30 bin TL’ye kadar alınabilmektedir. 3 ila 36 ay arasında değişen vade seçenekleri ile kredi tahsis ücreti olmadan alınabilen bu krediler çok kısa bir süre içerisinde çıkmaktadır.

Kredilerin hesaplanması için isterseniz bu bankaların web sitelerini veya PTT şubelerinin web sayfalarını kullanabilirsiniz. Hesaplama motoru burada yardımcı olmaktadır.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 17 Nisan 2016 - 8:44:31

Benzer Konular

Yukarı Çık