Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ptt kart bakiye sorgulama

PTT’nin yıllardır yalnızca mektup ve telgraf dağıtan bir kurum olduğu bilinirdi. Ancak yıllar geçtikçe dağıtım olarak sektöre giriş yaparken bazı bankacılık faaliyetlerine de olanak sağlamaya başlayan kurumun banka olmayan birçok noktada bulunması o bölgelerin her türlü bankacılık işlemlerinde kolaylık sağlamasına imkân sağladı. Kredi kartı, banka kartı gibi birçok özellikleri bulunan kartlarını kullanan kullanıcılarının sayısı ise oldukça fazla.

ptt kart

ptt kart

Birçok resmi kurumda vatandaşlara aylık ödemelerinin PTT’ler üzerinden yapıyor. En basiti işsizlik maaşlarımızı PTT kurumlarından alıyoruz. Önceleri yalnızca şubeye gidip nüfus cüzdanımızla teslim alabildiğimiz ödemelerimizi PTT kartlar ile yaygınlaşan PTT bankamatiklerinden takip edebilmemiz de mümkün.

PTT kartlarımızdaki bakiyelerimizi şubelerden, kartımızla bankamatiklerden öğrenebiliriz. Bir başka yol olarak ALO PTT hattını arayıp öğrenmeniz de mümkün. Aramanız gereken numara ise 444 1 788. Engelli olan vatandaşlarımız için görüntülü konuşma imkânları da mevcut. Engelli vatandaşlarımız 0850 222 1 788 telefon numarasını arayarak müşteri temsilcileri ile görüntülü konuşabilir. Kart bakiyesi sorgulama gibi başka bir çok finansal işleminizi PTT’nin online işlemlerine giriş yapıp takip edebilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 13 Ocak 2016 - 2:14:25

Benzer Konular

Yukarı Çık