Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

PTT Bank Müşteri Hizmetleri

PTT nin geçmiş dönemine bakacak olursak Osmanlı döneminde kurulan posta teşkilatı olarak belgelere geçmiştir. 1855 yılında Telgraf Müdürlüğü adı altında işleme geçmekte olup o dönemlerde ihtiyaçların karşılanması için kurulmuş olan bir şubedir. Zaman içinde çağın gereksinimlerine bağlı olarak gelişmekte olan kurum posta dağıtımın yanı sıra son olarak da bankacılık hizmeti ile vatandaşlara kolaylık sağlamaktadır.

PTT Bankın birçok müşterisi bulunmaktadır ve müşterileri için düzenlenmiş müşteri hizmetleri bulunmaktadır. PTT bank müşteri hizmetleri ile birçok işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde hiçbir yere gitmenize gerek kalmadan yapabilirsiniz. ise 444 1 788 olarak sisteme geçmiştir.

Bu telefon numarasını arayarak PTT bank hakkında bilgi alabilir ve sıra satış noktalarında yaşadığınız sorunları iletebilirsiniz. PTT bank müşteri hizmetlerini arayarak aynı zamanda istek ve şikayetlerinizi de dile getirebilirsiniz. PTT Bank ile havale işlemleri, hesap işlemleri, ptt kart, ptt matik, bankacılık işlemleri, tahsilat işlemleri, ödeme işlemleri, HGS, Sigortacılık işlemleri, diğer ticari işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 22 Şubat 2016 - 7:50:24

Benzer Konular

Yukarı Çık