Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Polsan Kredi Sorgulama

Polis Bakım ve Yardım Sandığı olan Polsan, polislere her alanda yardım yapmaktadır. Polsan kredi alarak her türlü nakit sorunlarınızı da çözebilirsiniz. Bankalara oranla daha uygun faiz oranlarını içeren ve bu şekilde kredi veren Polsan, sosyal yardımlaşmanın yanı sıra konut finansmanı, ases kredi kartı, vefat yardımı ve düğün yardımı gibi alanlarda ve daha pek çok durumda maddi ve manevi olarak destek sunmaktadır. Yurdun her köşesinde birbirinden zorlu görevlere hiç tereddüt etmeden atılan polis memurları, Polsan sayesinde kendilerini daha iyi hissedebilmektedir. Polis aileleri ve polsan üyeleri, bu sayede hayatları boyunca alacakları desteğin huzurunu yaşayabilmektedir. Polsan üzerinden kredi alan polisler, kredilerini istedikleri zamanda Polsan internet sitesi üzerinden sorgulamaktadır. Polsan hizmetleri ile birlikte bütün evrak işlemleri, evraklar, mutemet online hizmetleri ve indirim anlaşmaları görülebilmektedir. Polsan internet sitesi üzerinden kurumsal olarak sahip olunan nitelikler, ortak olunan diğer özel kuruluşlar, hizmetler, indirimler ve bağlı bulunulan ortaklar hakkında bilgi sahibi olunabilir. İletişim merkezi üzerinden de merak edilen bütün konular hakkında bilgi sahibi olunabilir.

polsan kredi

polsan kredi

POLSAN KREDİ FAİZ ORANLARI

Polsan kredileri, her ihtiyaca göre ayrı ayrı düzenlenmiştir. Kefilli olarak alınan kredilerde, aidat borçlanması 0.90, ihtiyaç borçlanmasında da 1,30 oranında faiz oranları uygulanmaktadır. Taşıt borçlanması da 1,45 oranında yer almaktadır. Konut borçlanmalarında da 1,15 faiz oranları ile polis yardımlaşma kurumunun imkanlarından yararlanabilirsiniz. Bununla birlikte OHAL borçlanması ve düğün borçlanması hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. 1,10 faiz oranlarını kullanarak polis memurları kredi alabilmektedir.

POLSAN Kefilsiz Kredi

Polsan, aynı zamanda kefilsiz kredi imkanı da sunmaktadır. Kefilsiz kredilerin sahibi olmak isteyen polisler, aidat borçlanmasında yine aynı faiz oranlarını kullanabilir. Konut kredisi almak isteyen kişiler, de bu faiz oranlarını yine kullanabilmektedir. Diğer detaylar ise yine polis memurlarının işine yaramaktadır. Tüm borçlanmalar içerisinde dosya masrafına gerek duyulmamaktadır.

POLSAN İNTERNET SİTESİ GİRİŞ

POLSAN kredi sorgulama için polis memurlarının gerekli olan evrakları öğrenebilmesi için Polsan internet sitesine girmesi gerekmektedir. Bu site üzerinden yapılan işlemlerde mesai saatlerine dikkat edilmelidir. 09.00-18.30 saatleri arasında hizmet veren Polsan, polisler ile birlikte sivil memurlar ile de anlaşma sağlayarak kredi verebilmektedir.

Kategori: Kredi Kullanma
Yazar: Tarih: 18 Nisan 2016 - 7:54:33

Benzer Konular

Yukarı Çık