Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Play Kart Aktifleştirme

Play Kart; Yapı Kredi Bankasının 26 yaşından küçük gençlere ve öğrencilere özel, bankacılık hizmetlerini daha kolay yapabilmeleri için kullanımlarına sunduğu karttır.

Play Kartınız ile vadesiz hesabınızdan para çekebilir,alışveriş yapabilir,alışverişlerinizden puan toplayabilir yani tüm bankacılık hizmetlerine kolaylıkla erişebilirsiniz.Yurtdışına bir dil proğramına yada seyahat için gittiğinizde de Play Kartınız sizinle olacaktır:Dünyanın her yerinden Plus veya cirrus /Maestro amblemleri olan Atm’lerden para çekebilirsiniz.Ayrıca play kart kullanıcısı gençler:hesaplarına gönderilen havalelerden ücret alınmaması ve hesapları için işletim ücreti ödememek gibi avantajlardan da yararlanabileceklerdir.

play card

play card

Play Card Başvuru

Bununla birlikte düzenli harçlık ile her zaman paranız olacak ve öğrenciliğiniz boyunca çok daha rahat bir şekilde planlarınızı gerçekleştirebileceksiniz.

Bir Play Kart başvurusu yaptınız ve kartınız size teslim edildiyse kartınızı kullanmaya başlamadan önce play kartınızı aktifleştirmeniz gerekmektedir.Play Kartı aktifleştirmek için öncelikle aşağıdaki kanalları kullanarak 4 haneli bir şifre oluşturabilirsiniz:

Müşteri hizmetlerini arayarak şifre belirleme işlemi ile 4 haneli bir şifre belirleme işlemi yaparak,

Yapı Kredi Bankasının internet şubesine girerek,bireysel şifre al seçeneğini tıklayıp şifrenizi oluşturarak.

Şifrenizi oluşturduktan sonra play kartınız aktifleştirilmiştir, güvenle kartınızı kullanabilirsiniz.

 

Kategori: Kredi Kartları, Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 26 Ocak 2016 - 7:04:23

Benzer Konular

Yukarı Çık