Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Peugeot Kredi Hesaplama

Peugeot Avrupa’nın en fazla tercih edilen otomobillerinden birisidir. Bu sayede Türkiye’de de bütük bir ilgi görmektedir. Peugeot marka araçların kolay bir şekilde alınabilmesi içinse Peugeot galerinde çok özel indirimler sizleri beklemektedir. Böylece ödemelerinizi esnek bir ödeme planı içerisinde yapabilir ve beğendiğiniz Peugeot modellerine sahip olabilirsiniz.

 

Peugeot Kredi Başvurusu

Peugeot’ta 2015 serisi araçlar ve 0 Km araçlarda çeşitli indirimler kullanılmaktadır. Bu araçlarda kullanılan indirim aynı zamanda ikinci el Peugeot alım ve satımlarında da kullanılabilmektedir. Böylece Peugeot dışındaki araçlarınızı en iyi şekilde yenileyebilir ve bu sayede gerekli ürünleri anında alabilirsiniz. Üstelik Peugeot’un kampanyalı ürünlerden birisini alarak kasko ve diğer sigorta indirimlerinden  de yararlanma şansına sahipsiniz.

 

Peugeot Kredi Koşulları

Peugeot finans Peugeot araçlarına istediğiz gibi hızlı bir şekilde sahip olmanız sağlamaktadır. Peugeot ile kişiye özel olarak verilen bu hizmet sayesinde gerekli olan bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve en lüks araçların modellerini test sürüşü ile kullanabilirsiniz. Diğer yandan Peugeot’da bulunan standart kredi kampanyası ile birlikte Peugeot araçlarınızı eşit taksit tutarları ile ödemeniz mümkün olabilmektedir. Bu kampanya ile birlikte her ay taksit farklı ile karşılaşmadan gerekli araçlarınızı alabilirsiniz.

Peugeot Kredi Kampanyaları

 

Peugeot’un en yeni araçlarını her türlü meslek grubuna sahip kişiler kredi ile alabilmektedir. Ödeme planlarında sağlanan esneklik sayesinde bütçenizi sarsmadan istediğiniz bir Peugeot aracına sahip olabilirsiniz. Peugeot’un binek ve ticari araçlarından birisine sahip olabilmek için her türlü araç denemesini ve test sürüşünü de yapabilirsiniz. Peugeot tarafından düzenlenen bu kredileri Peugeot internet sitesi üzerinden veya Peugeot bayilerine gelerek yetkili servis yardımı ile hesaplayabilir ve aracınızı her zaman kontrol altında tutabilirsiniz. Araç ve kredi ödemelerinizi 48 aya kadar yayma seçenekleri de kredilerin ödeme planları içerisinde bulunur.

peugeot kampanyası

peugeot kampanyası

 

Kredilerin çabuk bir şekilde kabul edilmesi ve işlemlerin hızlı bir şekilde yapılması sayesinde aracınıza kavuşmak için beklemek zorunda da kalmazsınız. Peugeot kredileri genel olarak 50.000 TL’ye kadar alınabilmektedir. Bu araç fiyatlarının dışında bazı anlaşmalı bankalardan taşıt kredisi alarak da kredilerinizi ve araçlarınızı alabilirsiniz. Peugeot galerinde bulunan kredi danışmanlarından bu konu için bilgi alabilirsiniz.

Kategori: Diğer, Genel
Yazar: Tarih: 13 Kasım 2015 - 5:09:44

Benzer Konular

Yukarı Çık