Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Petrol Ofisinde Şeker Bonus

Şekerbank kampanyalarına her alandan ve her sektörden rastlamamız mümkün.  Akaryakıt sektöründe, petrol ofis kampanyaları da Şekerbank kampanyalarından sadece biri. Hemen kampanya detaylarını tarafınıza aktaralım;

Anlaşmalı petrol ofislerinde aynı gün içerisinde yapacağınız toplam 4 defa olmak şartıyla 100 TL ve üzerinde ki oto gaz ya da akaryakıt harcamalarınızda 25 TL indirim kazanabilirsiniz.  Kampanya sayı bazlı olarak uyarlanmıştır her kişi en fazla 25 TL indirim alabilir.

 

şeker bonus kart

şeker bonus kart

 

 

Katılım için POAŞ yazarak 7353’ e kısa mesaj atmanız gerekmektedir. Katılımınız gerçekleştirdikten sonra ki akaryakıt alışverişlerinize indirim yansıtılacaktır.  Kampanya tarihi16 Kasım ve 31 Aralık tarihleriyle sınırlıdır.  31 Aralık sonra ki yaptığınız akaryakıt ve oto gaz alışverişleriniz de maalesef indirimden yararlanamazsınız.  Kampanya kapsamında aklınıza takılan tüm sorular için Şekerbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Şekerbank müşteri hizmetleri günün her saati hizmet vermektedir. Arayacağız zamanın önemi bu nedenle bulunmamaktadır.

Petrol ofisinde şeker bonus 25 TL indirim kampanyasından yararlanarak sizde ucuz akaryakıtın ve oto gazın tadını çıkarın.

Kategori: Şeker Bank
Yazar: Tarih: 10 Aralık 2015 - 4:52:44
Etiketler:

Benzer Konular

Yukarı Çık