Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Peşinatsız Taksitle Araba Satışı

Peşinatsız taksitle araba almak istiyor fakat bankadan kredi çekmek istemiyor faiz ödemek istemiyorsanız bankalardan kredi notu veya bazı nedenlerden dolayı kredi alamıyorsanız senetle araba alabilme imkanınız mümkündür. Bankalar ile bir iletişim kurmadan dosya masrafı kasko sigorta masraflarına girmenize gerek kalmadan peşinatsız senet ile araba alabilirsiniz.

Peşinatsız Araba Satan Galeriler

Yalnız senetle araba alabilmek için birebir sahibinden veya başka siteler üzerinden ulaşabilmeniz mümkün olan kişilerden olmamaktadır. Senetle araç alabilmeniz için kişi veya kurumun size güveninin olması gerekiyor.  İstanbul başta olmak üzere İzmir ve Ankara gibi büyük şehirlerin araba galerileri senet ile araba satışı yapmaktadır.

Taksitle Araba Almanın Masrafları

Senetle araba almak için nakit para ile noter masrafı 270 TL rehin masrafı 150 TL de devir teslim masrafı olması yeterli olmaktadır. Galericilerin senetle araç satması onlara ne fayda sağlıyor derseniz. 10.000 TL ye aldığı aracı 17.000 TL ye satarak ciddi oranda kar sağlayabiliyorlar. Galerici eğer size güveniyor ise senet ve sözleşme imza sonrası aracın üzerine noter üzerinden rehin koyarak aracın satışını engelleyerek senet ödemesini yapmadan aracı satamayacaksınız.

Taksitle Araba Almak İstiyorum konumuzdan işin inceliklerine dair fikir edinebilirsiniz.

Kategori: Diğer, Soru - Cevap
Yazar: Tarih: 29 Aralık 2015 - 9:18:36

Benzer Konular

Yukarı Çık