Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Peşinatsız Ev Almak İstiyorum

Herkes kendi evi olsun ister, ama şartları göz önüne getirip düşündüğümüzde çoğumuz vazgeçer. İmkansız gibi görülür bazılarımız için.. Ama aslında her gün yeni bir oluşla karşı karşıyayız hiç bir şey yerinde durmuyor. Almak isteyip de peşinatım yok mümkün değil gibi düşünenlerimiz için bir araştırma yaptık. Çok cazip kampanyalarlada karşılaştık.
Sizlere şimdi bahsedelim bunlardan biraz.
Öncelikle size Eminevim‘ den bahsetmek istiyorum.
Emin Grubu 1991 yılından beri varlığını sürdüren ve faizsiz çözümleri ile toplumda bir imaj çizmiş bir şirket. Ev alacaklar içinde müthiş bir projeleri var…
Hiç faiz ödemeden, aylık ödeyebileceğiniz taksit miktarını kendiniz belirleyerek;
İsteyene peşinatsız, isteyene peşinatlı, ara ödemesiz sizleri ev sahibi yapmak için hazır.İstediğiniz evi istediğiniz ilden satın alabiliyorsunuz.
Sisten haznede biriken bir para üzerine dönüyor aslında.
Bugün birine ev alınıyor ve sisteme üye herkes o evin taksitini ödüyor..sıra kendisine gelene kadar ödediği para aynı zamanda kendi evi için biriktirdiği para anlamına geliyor.

numaralı telefondan daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.
Sosyal sorumluluk düşüncesi ile oluşmuş ve yardımlaşma temeline dayanan bu sistemi hazırlayanların ellerine sağlık diyor ve diğer bir yöntem olan banka kredileri ile peşinatsız ev kredileri hakkında bir bilgi aktarmak istiyorum.
Finansbank’ın %100 Konut Kredisi‘ni duydunuz mu bilmiyorum ama peşinatsız alınacak evin yüzde 100 üne kadar kredi imkanı sağlıyormuş.
Ama benim anladığım kadarı ile ikinci bir evini almak isteyenler için.
Hem eski evi hemde yeni alınacak evi teminat göstermeniz koşulu istiyor.
Bu koşul ile %100 kredi imkanı sunuyor sizlere.
Şartlar ve fırsatlar bu şekilde .. İnşallah kendinize uygun bir tercih bulabilirsiniz.
Siz yine de Eminevimle görüşün derim

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 10 Şubat 2016 - 12:02:40

Benzer Konular

Yukarı Çık