Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Pasha Bank Mobil Uygulaması

Teknoloji sürekli gelişme ve değişim göstermekte ve buna ayak uydurmaya çalışmak ise kaçınılmaz olmaktadır. Bir çok bankanın artık mobil uygulaması bulunmakta ve bu sayede işlemler daha hızlı daha kolay ve daha tasarruflu yapılabilmektedir. Bu bankalardan bir tanesi de Pasha Bank’tır.

Sizlerde Pasha Bank cep telefonu uygulamasının nasıl ve nereden indirileceği uygulamanın nasıl kullanılacağı hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

pashabank

pashabank

Eğer cep telefonunuzun işletim sitemi Android ise bu durumda Google Play uygulaması üzerinden Pasha Bank Mobil Uygulamayı kolaylıkla indirebilirsiniz. Diğer işletim sistemleri içinde uygulamayı kolaylıkla indirebileceğiniz sistemler geliştirilmiştir.

Pasha Bank mobil uygulamasından yararlanmak için internet şifresi gerekecektir. Şifre edinebilmek için ise bankanın web sayfasında ilgili alanlara müşteri numaranızı ve TC kimlik numaranızı girdikten sonra giriş butonuna basmanız gerekmektedir. Daha sonra  ise  karşınıza çıkacak olan sayfada şifre belirleme işleminizi kolayca yapabilirsiniz.

Şifrenizi oluşturduktan sonra ise artık Pasha bank şubelerinden yapabileceğiniz bütün işlemleri bu kolay uygulama ayrıcalığı ile daha kolay ve hızlı bir şeklide yerine getirebilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 4 Mart 2016 - 9:00:10

Benzer Konular

Yukarı Çık