Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Parasız İş Kurma Yolları

Eğer bir fikriniz,bir ürünüz varsa ve bununla ilgili bir iş planı hazırladıysanız kredi için bankalara başvurabilirsiniz. Yeni iş kurmak isteyenlere iş kurma kredisi veren birçok banka var.

Kosgeb Hibe kredisi alabilirsiniz.Bunun içinde bir iş fikriniz varsa bununla başvurarak girişimcilik kursuna katıldıktan sonra iş planınız çerçevesinde hibe alabilirsiniz.Bu miktarlar da 30.000 TL hibe, 2 yıl sonra geri ödemeli 70.000 TL’ye kadar sıfır faizli krediler mevcuttur.

Bayilik veren bazı firmalarda pazarda veya sektörde yer alabilmek için başlangıçta hiçbir ücret talep etmeden bayilik verebiliyor.Bunları araştırarak başvurabilirsiniz.

Ücretsiz bir blog sitesi kurabilirsiniz, eğer blogunuz ile yeterince ilgilenir ve düzenli olarak yazarsanız bir süre sonra sayfanıza ziyaretçiler gelecektir. Ziyaretçilerin artmasıyla birlikte reklam alabilirsiniz, aldığınız reklamlardan para kazanabilirsiniz.

Uygulama geliştirebilirsiniz,milyarlarca liralık bir uygulama pazarı var.Üstelik akıllı telefonlar ve tabletlerle birlikte dünyada hemen herkesin kullanımında olan ve hergün yüzlerce yeni uygulama mevcut.Oyunlardan kişisel uygulamalara kadar internette kurulan uygulama geliştirme platformları aracılığıyla evde oturduğunuz yerden uygulama geliştirip dünyaya satabilirsiniz.

Danışmanlık yapabilirsiniz,uzman olduğunuz konuda hiç sermayeniz olmadan çeşitli şirketlere danışmanlık vererek oldukça yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

Web Sitesi Tasarlamak, internet üzerinden web sitesi tasarlayarak para kazanabilir ve sermayesiz  kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Çevirmenlik,eğer yabancı diliniz varsa sermayesiz bir şekilde evden çok kolaylıkla çeviri yaparak para kazanabilirsiniz.

Kategori: Genel
Yazar: Tarih: 10 Şubat 2016 - 8:41:01

Benzer Konular

Yukarı Çık