Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Paramara Nedir?

Paramara Ing Bank tabanlı olan fakat sonradan Ing Banklı olmayan herkesin kullanımına açılan bir mobil uygulamadır. Daha önce başka bankalarla hayatımıza giren mobil cüzdan uygulamasını duymayan yoktur. Paramara da  Ing Bank’ın mobil cüzdanıdır. Tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Peki paramayla ne yapabilirim?

Akıllı telefon ve ya tabletlere uygulamayı yükleyerek isterseniz herhangi bir cep telefonu  numarasına, isterseniz facebook gibi sosyal medya hesaplarına, isterseniz de karta ihtiyacınız olan her an yedi gün yirmi dört saat para gönderebilirsiniz.

Hesabınıza para yükleyebilir, diğer paramara kullanıcısı arkadaşlarınızdan borç isteyebilir, hesabınıza gelen ya da sizin gönderdiğiniz transferlerin hareket dökümlerini izleyebilirsiniz.

Şubeye gidip yorulmadan akıllı telefonunuza indirerek ya da sms atarak uygulamayı kolayca edinebilirsiniz. Tek şart 18 yaşını doldurmuş olmak ve akıllı telefon sahibi olmak.

Paramaranın  avantajlarına ek olarak fırsat olarak sunulan bir çok ek kampanyası da bulunmakta. Bu kampanyaları takip ederek önceki kampanyalarında olduğu gibi temaya bağışta bulunabilir veya 30 tl tutarında hediye kazanabilirsiniz.

Kategori: İNG Bank
Yazar: Tarih: 27 Ocak 2016 - 7:02:28

Benzer Konular

Yukarı Çık