Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Paragaranti Döviz

Paragaranti ile birlikte her türlü finans ve yatırım araçlarını takip edebilir ve bir hesaba sahip olabilirsiniz. İnternet üzerinden kullanacağınız Paragaranti servislerinde gün içerisinde her türlü ekonomik gelişme hakkında bilgi sahibi olursunuz. Repo, tahvil ürünleri, likit fonları başta olmak üzere çeşitli yatırım araçlarınızı Paragaranti ile gerçekleştirebilirsiniz. Döviz hesapları da Paragaranti ile sahip olunabilmektedir.

Paragaranti döviz hesapları ile birlikte bütün işlemlerinizi gün içerisindeki en kazançlı oranlar üzerinden yapabilirsiniz. Paragaranti döviz alım ve satım işlemlerinizi de bu sayede online olarak yapabilirsiniz. Döviz kurlarının gün içerisinde hızlı bir şekilde değişebildiği günler olabilmektedir.

Paragaranti ile gün içerisindeki bütün döviz bilgileri hakkında detaylı veriler öğrenebilir ve her zaman en kazançlı ürünlerin alım ve satımlarını yapabilirsiniz. Paragaranti döviz işlemlerinde yer alan kolay menü seçenekleri ile paranızın grafik olarak kazancını da görebilirsiniz. Bu grafik üzerinden yeterli işlemlerinizi yaparak haftalık ve aylık kazanç imkanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Paragaranti dövize üye olmak için de Garanti Bankası müşterisi olmak ve bir hesap sahibi olmak yeterlidir.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 7 Nisan 2016 - 8:33:07

Benzer Konular

Yukarı Çık