Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Paragaranti Com Nedir Nasıl Kullanılır?

Para Garanti, Garanti Bankası‘nın internet bankacılığı üzerinden borsa hizmeti sağlayan bir hizmet türüdür. Sistem ile borsada ki anlık gelişmeleri takip edebilirsiniz ve ayrıca E-Trader Veri izleme ekranı ile hisse senedi ve döviz alım satım işlemleri gerçekleştirmek mümkündür. Yatırımcılar, bankaların hedef müşteri kitlelerinden biridir. Değişik sistemler yardımı ile paralarını döviz yatırımı, repo, hisse senedi, fonlar halinde kullanmak isteyen yatırımcılara hizmet vererek onların adına o hizmetleri sağlamak amacı ile farklı isimler halinde hizmetleri sağlanmaktadır. Bu hizmetlerden bir tanesi de Garanti Bankası’na ait olan Paragaranti hizmetidir.

Bilgi: ParaGaranti Nedir? Para Garanti Döviz ve Teknik Alaniz

Paragaranti, Garanti Bankası tarafından müşterilerine hizmet vermek amaçlı, internet bankacılığı üzerinden borsa hizmeti sağlayan bir hizmet türüdür. Bu sistem sayesinde müşteriler borsadaki değişmeleri anlık olarak takip edebilmekte ve E-Trader Veri İzleme Ekranı sayesinde hisse senedi, döviz alım satım gibi işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Tek bir sistem adı altında borsa işlemlerinizi ve bu işlemler dahilindeki tüm hizmetlerinizi, bir bütün halinde ve sistemli bir şekilde takip edip gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Garanti Bankası müşterisiyseniz borsa hizmetleri verdiği Paragaranti hizmetinden yararlanabilirsiniz. Garanti Bankası’nın internet bankacılı üzerinden yatırım hesabı açarak Paragaranti hizmetinden yararlanılabilir. Bu hesabı açtıktan sonrasında gelen kuryedeki evrakları eksiksiz bir şekilde doldurup imzaları atmanız sonrasında Ala Garanti telefon bankacılığı tarafından aranılıp yatırım hesabınız için gerekli tüm bilgiler müşterilere verilmektedir. Ve sonrasında gerekli bilgilerin girilmesi halinde Paragaranti hizmeti, müşteri için hazır durumdadır.

Paragaranti üzerinden verilen hangi hizmetlerden faydalanacağız?

Paragaranti’nin ana ekranına geldiğimizde bankanın yatırım uzmanlarının yayınlanmış olduğu borsa yorumları bulunmaktadır. Ana ekran üzerinde borsa bilgileri sürekli olarak güncellenmekte ve anlık bilgilere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır. Kullanıcılar, Paragaranti sistemi üzerinden yatırım yapmayı düşündüğü araçların ödenecek vergi ve kesintilerini sistem sayesinde öğrenebilmekte, vergi ve kesintilerin yatırılan tutar ile olan değeri anlık olarak görüntülemek mümkündür.

Borsa kapanış saatinin sonrasında o gün borsada yaşanmış olan tüm verilerin istatistiği, sistem üzerinde verilmekte ve değer kazanan ya da kaybeden araçların piyasası belirtilmektedir. Müşterilere sağlanan ve müşterilerde bir fikir düşüncesi ortaya çıkması için düşünülmüş bir diğer Paragaranti sistem hizmeti ise 1. 000 TL’lik bir ücretin borsa üzerinde ki haftalık getirisi tablosudur.

Yani bu durumu şöyle açıklamak gerekirse, 1. 000 TL karşılığında alınmış olan hisse senedi, dövizler, bono, fonlar, altın, repo, tahvil gibi piyasa araçlarının değerlerini görebilirsiniz. Bu sayede müşteriler, yatırım araçlarının 1. 000 TL karşısında ki değerini görebilirler ve hangi yatırım aracına yatırım yapabileceği konusunda kafasında bir fikir oluşmuş olur.

İlgili: Paragaranti.com Nasıl Kullanılır? Paragaranti Şirket Profili

Paragaranti, yapılacak olan yatırımlar hakkında müşterilerine bilgi verirken, isteklerine bağlı olarak yatırım konusunda da yardımcı olabiliyorlar. Garanti bankasının portföy yönetiminde, bono, fon, hisse senedi alımları da yapılabilmektedir. Bu sistemde müşterilerinin yatırımlarını portföy yönetimi ile değerlendirmektedir. Paragaranti, borsa bilgisi olmayan yatırımcılara yardımcı olabilecek, uzman desteği sağlayan mantıklı bir yoldur.

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 26 Kasım 2016 - 1:43:45

Benzer Konular

Yukarı Çık