Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Paragaranti.com Nasıl Kullanılır? Paragaranti Şirket Profili

Garanti Bankası’nın bütün müşterilerine sunduğu bir hizmet olan paragaranti.com internet üzerinden bankacılık yapma imkanı sağlayan bir sistemdir. Bu sistemden yararlanabilmek için bir Garanti Bankası hesabına sahip olmak yeterlidir. Garanti Bankası şubelerine gelerek internet üzerinden yapılan her türlü işlem için bir şifre alabilirsiniz. Bu şifre işlemlerinizi de paragaranti.com ile kullanabilir ve hesaplarınıza erişebilirsiniz. Siz de paragaranti.com’ a başvurarak, tüm yatırım ve bankacılık işleminizi yapabilirsiniz. Bununla birlikte Garanti Bankası tarafından sunulan e-Trader Veri İzleme Ekranı ile borsayı izleyebilirsiniz. Bu hizmet sayesinde saniyeler içinde hisse senedi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yatırım için kullandığınız portföyünüzü ve bu portföylerdeki tüm yatırım ürünlerinizin son değerlerini görebilirsiniz.

Paragaranti. Com ile yatırım araçlarının bütün değişimlerini takip edebilirsiniz. Garanti Bankası tarafından sunulan bu hizmet ile birlikte her zaman en iyi yatırım araçlarının hangisi olduğu hakkında temsilci desteği de alabilirsiniz. Türkiye’de ve yurt dışında bu bankacılık hizmetlerini kullanmanız mümkün olmaktadır. Garanti Bankası kullanım kolaylığı sayesinde menüsünde her türlü bilgiyi burada bulabilirsiniz.

PARAGARANTİ

PARAGARANTİ

Paragaranti Şirket Profili

Paragaranti ile kurumsal ve bireysel olarak her türlü yatırım araçlarını kullanabilir ve bu araçların sizin için en uygun olanlarını tercih edebilirsiniz. Tahvil piyasaları, repo ve likit fonlar üzerinden işlem yaparak Paragaranti ile hem zaman kazanabilir hem de paranızın değerini artırabilirsiniz. Uzman kadrosu ile birlikte Paragaranti hakkında detaylı bilgi sahibi olarak yatırımlarınız hakkında profesyonel destek alabilirsiniz. Paragaranti şirket profilleri üzerinden işlem yaparak da şirketinizin kazancını aylık ve haftalık olarak grafikler şeklinde görebilirsiniz. Günün en iyi yatırım trendleri hakkında bilgi alabilir ve genel olarak kararsız olduğunuz konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Paragaranti şirket profili ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmek için yapmanız gereken tek şey bir Garanti Bankası hesabına sahip olmak. Bu hesap sayesinde Paragaranti profili oluşturabilir ve işlemlerinizi sadece tek bir tuşla yapabilirsiniz. Paragaranti şirket profillerini her zaman güncel tutma imkanınız da bulunmaktadır. Şirket profilleri bu şekilde oluşmakta ve diğer kurumsal firmalar ile kıyaslama şansına sahip olabilirsiniz. Böylece yatırımlarınızı daha iyi bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

 

Kategori: Garanti Bankası
Yazar: Tarih: 5 Nisan 2016 - 8:50:24

Benzer Konular

Yukarı Çık