Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Parafpara Kazandıran Kampanyalar

Ayrıcalıkların her zaman bulunduğu Parafpara ile birlikte her anlamda detaylı ürünlerin ve kredi kartı sahiplerinin avantajlarını kullanabilirsiniz. Parafpara sayesinde gerekli olan bütün alanlarda kredi kartı kullanımlarından yararlanabilirsiniz. Bu ödemelerin yanı sıra diğer alanlarda geçerli olan kredi kartlarının ve ödemelerinin sahibi olabilirsiniz. Parafpara kartlarının ve diğer ödemelerinin yanı sıra bütün kart avantajlarının faydalanılması bu alanda söz konusu olmaktadır. Parafpara kartlarının ve diğer avantajlarını kullanabilmek için bütün alanlarınızı ve diğer durumlarınızı kullanabilirsiniz. Bu kampanyalar çok farklı firmalarda uygulanmaktadır.

Paraf Para Veren Mağazalar

TOTAL şubeleri bu alanda Parafpara kazandıran firmalar arasındadır. TOTAL ve Halkbank işbirliği çerçevesinde, Paraf sahipleri 31 Kasım – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında Paraf ile anlaşmalı Total istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacakları ikinci 100 TL ve üzeri yakıt alışverişinde 20 TL, dördüncü yakıt alışverişinde 20 TL olmak üzere toplamda 40 TL ParafPara kazanma şansına sahip olmaktadır. Bu kampanyadan yararlanmak için

paraf

parafkredi kartının son 6 hanesini, bankada kayıtlı cep telefonu numaralarından 3404’e SMS göndererek kayıt olması yeterli olmaktadır. Bu kampanya içerisinde aynı gün içerisinde yapılacak 100 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz harcamalarından sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilmekte ve değerlendirmeye alınmaktadır. İşlemler Paraf POS’undan yapılmalıdır. Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar kazanılan tarihten bir sonraki gün kartlara yüklenerek, 31 Aralık 2015 tarihine kadar Paraf üyesi Total istasyonlarında yapılan akaryakıt ve otogaz alımında kullanma şansına da sahip olmaktadır.

Paraf sahipleri Paraf Günüm ile birlikte de önemli puanlar kazanabilmektedir. Bu fırsatlar ile birlikte kampanyanızı ve kampanyanızın zamanını belirleyebilir ve Paraf dileğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öte yandan ayda bir sefer kendinize özel belirleyeceğiniz bir günde, dilerseniz %5 indirim, dilerseniz artı 4 taksit, dilerseniz de 2 ay erteleme, bunların haricinde 5 kat ParafPara kazanma fırsatı sizlerin olabilmektedir. Ayrıca her ay, aynı günde, aynı fırsattan yararlanabilirsiniz. Bu kampanyalardan yararlanabilmek için siz de Halkbank şubelerine gelebilir veya Parafcard adresinden kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kategori: Halkbankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 25 Aralık 2015 - 10:44:22

Benzer Konular

Yukarı Çık