Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Parafcard Kredi Kartı Yılbaşı Kampanyaları

2016’ ya sayılı günler kala yılbaşı kampanyaları devam ediyor. İşte bir yenisi daha parafcard kredi kartı yılbaşı kampanyası. 01/31 Aralık 2015 tarihi içiresinde yapacağınız alışverişlerinizde 1 çekiliş hakkı sizin oluyor. Bu kampanyaya katılmak bir tık kadar uzağınızda. Yılbaşı kampanyasına katılmak için KAZAN yazarak boşluk bırakıp kartınızın son 6 rakamını yazıp 3404’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Kampanya çekilişi sonucunda 200 adet İPhone 6s Verilmekte ve 1 Aralık 31 Aralık tarihleri arasında geçerliliği sürmektedir. Kredi kartı değil fakat müşteri bazlı bir kampanyadır. Paraf card kullanıcısı iseniz toplam 3 çekiliş hakkınız vardır. Bu kampanyadan faydalanmak sizin elinizdedir.

paraf

paraf

Paraf Card Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Kampanya kapsamında 50 TL harcamanıza ise 1 çekiliş hakkı doğuyor ve toplam da 150 TL olduğunda 3 çekiliş hakkı kazanmanız mümkün oluyor. Her 50 TL harcamanızda 1 ay boyunca karttan kullandığınız en alt limittir. Limitin bu kadar düşük olması kampanyanın cazip olmasını arttıracak bir husus olmakla beraber katılımcılar için kolaylık sağlayacaktır. Şansınızı denemeye ne dersiniz? Sizler bu yıla gülümseyerek girin diye kampanyalarımız yanınızda olmaya devam edecektir.

Kategori: Halkbankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 21 Aralık 2015 - 9:14:58

Benzer Konular

Yukarı Çık