Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Parafcard Kredi Kartı Başvurusu 2016

Halkbank’ın bir hizmeti olan Parafcard kredi kartı ile birlikte nakit avans çekebilir, taksitlerinizi erteleyebilir ve en özel avantajların sahibi olabilirsiniz. Parafcard kredi kartı aynı zamanda avans kartı olarak da kullanılabildiği için zor durumda para çekme özelliğine de sahip olabilirsiniz.

Yapılan her alışveriş sonrasında Parafpuan kazanarak bir sonraki alışverişinizi bedavaya getirebilir veya puanlarınızı biriktirerek sonra harcayabilirsiniz. Bu karta başvuruda bulunmak için siz de Halkbank şubelerine gelebilir veya Halkbank internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Paraf kart ile birlikte nakit ihtiyaçlarınızı tercihinize göre nakit avans veya taksitli nakit avans çekerek halledebilirsiniz. Diğer yandan peşin işlemlerinizi sonradan taksitlendirme özelliği ile birlikte 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Halkbank tarafından kredi kartı borçlarınız da borç taksitlendirme seçeneği ile birlikte oldukça uygun oranlarla birlikte düzenlenebilmektedir. Halkbank anlaşmalı olduğu noktaları genişlettiği için Paraf üzerinden birçok fırsatı da müşterilerine sunmaktadır.

Parafcard ek taksit seçenekleri sayesinde bütün noktalardan yapılan alışverişlerde her zaman en iyi avantajların sahibi olabilirsiniz.

Kategori: Halkbankası, Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 23 Ocak 2016 - 11:14:34

Benzer Konular

Yukarı Çık