Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Paraf Card Kredi Kartı Borç Taksitlendirme

Sloganında da reklamlarında da bastıra bastıra söyledikleri gibi ayrıcalıklar Paraf’ da. Hemen bu ayrıcalıklardan birini tarafınıza aktaralım. Paraf card kredi kartı borç taksitlendirme, bu ay harcamalarınızın dozu kaçtı ve kredi kartı ekstreniz biraz fazla mı geldi, nasıl öderim diye düşünmeye mi başladınız, hemen sizi bu problemden kurtaralım.

paraf

paraf

Paraf card kredi kartı borç taksitlendirmenizi Halk bankası gece gündüz demeden hizmet veren dilediğiniz her saat arama şansınız bulunan müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.  Peşin yaptığınız her alışveriş ve işlemleri sonradan taksitlendirme ile 9 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Paraf card kredi kartı borç taksitlendirme bankanın resmi internet adresinde de anlatılmaktadır. Aklınıza takılan detaylar için sayfayı ziyaret edebilirsiniz. Bu arada Halk bankası müşteri hizmetleri numarasını da verelim ve işiniz kolaylaşsın. 0850 222 04 00 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

Sözü uzatmayalım ve sizde size özel olan bu muhteşem kampanyadan yararlanın borçlarınızı taksitlendirerek ev ekonominizi sarsmadan ödemenin tadını çıkarın. Tüm ayrıntılar Paraf da.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 16 Aralık 2015 - 8:11:20

Benzer Konular

Yukarı Çık