Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

OYAK Kredi Başvurusu Şartları

OYAK kredi başvurusu 2016 : OYAKadını duymayanımız yoktur, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının yardımlaşma ve emeklilik fonu. 1961’den ayakta kalmayı başarmıştır, hatta kendiğinden bildiğim kadarıyla marketleri bile vardı önceleri sadece mensupları alışveriş yaparken daha sonraları halka açılmıştı. TSK mensupları emekli olduklarında bu fondan da belli bir para alırdı.

Grup şirketlerine oldukça geliştiren OYAK hizmet, finans ve sanayi grubu olarak şirketler kurmuş ve bu şirketler dallarında başarıyla ilerlemişlerdir. Bununla beraber OYAK üyesi olan kişilere sağladığı bir imkan daha var ve konut kredisi veriyor. Bu krediden faydalanabilmek için 15 yıllık üyelik süresini tamamlamış olmak gerekiyor.

 

Üstelik bu konut kredisini kullandırırken öyle farklı bir sistem işliyor ki siz bile inanamazsınız nasıl mı?

oyak

oyak

Diyelim ki arsanız var ve üstüne ev inşa ettiriyorsunuz yada evinizi aldınız ama üzerinden bir yıl bile geçmedi bunun için ile o krediyi kullanabiliyorsunuz. 15 yıllık üyelik süresini tamamlamış üyeler 36 ay vadeden başlayarak 180 ay vadeye kadar kredilerini kullanabiliyorlar. Diğer istenen şartlar aynen bankadan kullanılan konut kredisi gibi evrakları var ancak oyak’tan kullanılmak istenen kredinin en önemli şartı 15 yıllık üyeliği tamamlamış olmak

Kategori: Banka Kredileri
Yazar: Tarih: 6 Nisan 2016 - 10:00:00

Benzer Konular

Yukarı Çık