Kredi Notu Öğrenme Sorgulama


Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyaları 2015

Bildiğiniz gibi bankalar birbirinden güzel kampanyalar ile her zaman kolaylık sağlıyorlar. Öyle ki; otomatik ödeme talimatı kampanyaları 2015 yılında yine cazip fırsatlar sunuyor.

Pek çok banka faturaları için otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine birbirinden güzel imkanlar tanıyor. Otomatik ödeme talimatı, kişinin banka yada fatura ödeme merkezlerinde sırada beklemeden günü geldikçe faturasının ödendiği bir hizmettir.

Her ay belirttiğiniz günde, belirlenen kadar faturanız ödenir ve siz fatura ödeme derdinden kurtulursunuz. Eğer hala fatura ödeme talimatı vermediyseniz otomatik ödeme talimatı kampanyalarına mutlaka göz atmalısınız.

TEB Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

CEPTETEB ACİL

Otomatik ödeme talimatı kampanyaları sunan ilk bankamız Teb Bankası olup, verdiğiniz her talimat faturaya 1 çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Çekiliş sonrasında 200 kişiye Samsung Galaxy Lıte hediye edilecek. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamayacak olup, çekiliş 14.09.2015 tarihinde yapılacaktır.

 

Garanti Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

otomatik ödeme talimatı

otomatik ödeme talimatı

Bir diğer banka ise Garanti Bankası olup, eğer faturalarınızın tarihlerini unutuyorsanız Garanti Bankası’na otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Üstelik, eğer ödemenizde herhangi bir gecikme olursa gecikme faizini de Garanti Bankası ödüyor.

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Yapı Kredi’de kampanya imkanı sunan bankalar arasında yer alıyor. Faturaları için otomatik ödeme talimatı veren müşteriler 50 TL puan kazanıyorlar. Her fatura talimatı için 10 TL puan kazanma şansına sahip müşteriler, 50 TL puan kazanma şansı yakalayabilirler. Kampanyaya katılmak için ise TALIMAT yazıp bir boşluk bırakıp T.C kimlik numarası yazıp 4470’e göndermeleri gerekmektedir. Kampanya 31 Temmuz 2015 tarihine kadar geçerlidir.

yapı kredi otomatik ödeme talimatı

yapı kredi otomatik ödeme talimatı

Otomatik ödeme talimatı veren müşterileri için kampanya düzenleyen diğer bankalar ise, Vakıfbank(ipad Air kazanma şansı sunuyor)ve  Denizbank( sıfır faizli kredi imkanı sunuyor)olup, siz de bu kampanyalara katılabilirsiniz.

Bizlere Soru SORUN, En Kısa Sürede Cevap Alın ! Soru Sormanız için Soru-Cevap bölümünü ziyaret edin.
Uzmana soru
sor
Kategori: Garanti Bankası, Genel, TEB Bankası, Yapıkredi Bankası
Yazar: Tarih: 11 Temmuz 2015 - 6:16:02

Benzer Konular

Yukarı Çık