Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Ön Ödemeli Kartlar Hangileri

Ön ödemeli kartlar, dünyanın büyük bir bölümünde geçerli olan ve teknolojinin ilerlemesi ile bankaların kredi kartı veya banka kartı kullanımında tercih ettiği bir sistemdir. Ön ödemeli kredi kartları ve banka kartları sayesinde internet üzerinden daha güvenli bir şekilde alışveriş yapılabilmektedir. Bunun yanında nakit yerine kredi kartı kullanarak da alışveriş yapabilirsiniz.

Ön Ödemeli Kredi Kartları

Mastercard ve Visa, ön ödemeli kredi kartı sistemlerinin başında gelmektedir. Ön ödemeli kredi kartları sizin veya başkasının para yükleyebildiği bir ödeme kartı olarak tercih edilebilir. Bu kart ile birlikte fatura ödeyebilir veya mağazalarda, telefondan veya internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Bu kartı taksit yapmak veya taksit ertelemek için de kullanabilirsiniz. Ön ödemeli kartınızı Master Card veya Maestro kartların kabul edildiği her yerde kullanma şansına da sahipsiniz.

ön ödemeli banka kartları

ön ödemeli banka kartları

Ön Ödemeli Banka Kartları

Ön ödemeli kredi kartları veya banka hesap kartları paradan daha kullanışlı ve güvenli olarak kabul edilir. Her zaman kayıp veya çalınan kart bloke edilmektedir. Bunun devamında kart içerisindeki bakiye yerine verilecek başka bir karta transfer yapılmaktadır.

Kategori: Kredi Kartları
Yazar: Tarih: 16 Mayıs 2016 - 9:21:53

Benzer Konular

Yukarı Çık