Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odebank Kredileri

Herhangi bir ihtiyacımız için bankadan kredi çekmeyi düşünürüz. Ama hangi bankadan kredi çeksem, hangi bankanın faizleri daha düşük diye araştırmalar yaparız. Sonuçta hangi bankanın faizleri daha düşük, hangi banka daha uzun vadeli verirse, tercihimizi o bankadan kullanırız.. Sonuçta nakit ihtiyacımızı karşıladıktan sonrası var. Bir çok kişinin asgari ücretle çalıştığı ülkemizde  zaten geçinmek zor iken, birde kredi taksitleri bize yük olacak.Bunun için  ödeme zorluğu çekmeden çektiğimiz kredinin taksitlerini ödemek istememiz kadar doğal bir şey yok.

Mesela; Odeabank tan bahsedelim. 2005 yılından sonra büyük adımlar gerçekleştiren, müşteri portföyünü geliştirmek için, müşterilerine cazip kampanyalar sunan bir banka. İhtiyaç kredisi 36 ay vade ile %1.55 faiz oranıyla vermektedir.

Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu

Örneğin 10Bin TL ye ihtiyacımız var. 36 ay vade ile aylık ödemelerimiz 385 TL olacaktır. Odeabank kredi başvurusunda bulunmak için cep telefonunuzdan Nakit yazarak ve boşluk bırakarak TC numaranızı yazarak 8444 e göndererek  başvuru da bulunabilirsiniz.

Odeabank Konut Kredisi

Ev kredisi için internetten sayfasından, adınızı, soyadınızı, iletişim bilgilerinizi, bulunduğunuz ili ve size en yakın şubeyi seçerek başvuruda bulunabilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yaparak, almak istediğiniz ev miktarı için size yardımcı olacaklardır. Şubeye gitmeden kredi başvurunuzu değerlendirip size ileteceklerdir.

Odeabank 120 Ay Vadeli Kredi Hesaplama

Örneğin; 150 Bin TL ev kredisi çekmek istiyorsunuz. 120 ay vadeli olarak. %1.42 faiz oranıyla aylık taksit ödemeleriniz 2,610,00 taksitlerinizi olacaktır.

Odeabank Araç- Taşıt Kredileri

odea

odeabank

Araba kredisi çekmek istiyorsunuz. 20 Bin TL taşıt kredisi almak istiyorsunuz. 48 ay vade ile %1,5 faiz oranıyla aylık ödemeleriniz 626 TL olacaktır. Taşıt kredisi için de internet bankacılığından Nakit yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp 8444 göndermeniz yeterli. Kredinizi onaylandığın da iletişim bilgilerinize gönderilecektir. Onaylanan kredinizi size en yakın Odeabank şubelerinden rahatlıkla çekebilirsiniz. Ayrıca Odebank’ın  bir çok kampanyalar sunan kredi kartlarından da faydalanabilirsiniz. Müşterisi olduğunuz Odeabank’ın internet bankacılığından faydalanıp, tüm işlemlerinizi, ödemelerinizi kişisel sayfanızdan görebilir, bir çok işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 23 Mart 2016 - 9:10:04

Benzer Konular

Yukarı Çık