Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank Yılbaşı Kredisi Başvurusu

Odeabank yepyeni kredi ürünleri ile birlikte ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeni yılda sizleri bekliyor. Son dönemlerde çıkış yakalayan bir banka olan Odeabank, kredi ürünleri sayesinde gerekli olan bütün ihtiyaçlarınızı karşılamayı hedefliyor. Birbirinden farklı kredi ürünleri ile birlikte taşıttan konuta, evlilikten eğitime her türlü nakit sorunuzu Odeabank kredileri ile çözebilirsiniz.

Odeabank kredileri hakkında detaylı bilgi alabilmek içinse Odeabank internet sitesini kullanabilir veya Odeabank telefon bankacılığı ile işlem yapabilirsiniz. Bu araçlardan krediler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alarak en uygun kredinin hangisi olduğuna karar vermeniz mümkün oluyor. Bununla birlikte Odeabank kredi hesaplama bölümün kredilerinizi görebilir ve bütçenize en uygun olan ve sizleri zorlamayacak olan kredilerinizi alabilirsiniz.

 

Odeabank Yılbaşı Kredisi Hesaplama

Bireysel ihtiyaç kredilerinde özel olarak uygulanan evraklar ve incelemeler sonucunda güvenilir kişilere kredi verilmektedir. Bununla birlikte Odeabank’tan kredi alırken Teminat olarak gayrimenkul, konut, işyeri ya da imarlı arsayı gösterebilirsiniz. Bununla birlikte sahip olduğunuz konutun ekspertiz değerinin %75’ine kadar kredi kullanarak da avantajlı Odeabank dünyasına katılabilirsiniz. Bu aşamada işyeri veya imarlı arsa ipoteği alınması durumunda ipotek alınacak gayrimenkulün %50’sine kadar olan oranı da kredi olarak kullanılabilmektedir.

 

Odeabank Yeni Yıl Kredisi Kampanyaları 2016

odeabank yılbaşı kredisi

odeabank yılbaşı kredisi

Size ait olan konut ipoteği ile kredi kullanıldığı takdirde almış olduğunuz Odeabank krediniz Konut Finansmanı Yasası’na dahil olacağı için %5 BSMV (Bankacılık ve Sigorta Muameleleri Vergisi) muafiyetinden yararlanabileceksiniz. Bu sistemde ödeme planı dışında daha önceden bir erken ödeme yapılması durumunda, erken ödenen anapara tutarının %2’sine kadar erken ödeme ücreti de Odeabank tarafından alınabilmektedir. Odeabank ihtiyaç ve diğer bireysel kredilerden bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Odeabank Yılbaşı Kredisi Faiz Oranları

 

Üstelik kredilerinizi 36 aylık vadeler halinde ödeyebilir ve esnek ödeme planlarından da yararlanabilirsiniz. Sabit faiz oranları da dahil olmak üzere taşıt ve konut kredilerinde çeşitli faiz oranları uygulanmaktadır. Ödemelerinizi balon ödeme veya eşit taksit ödeme şeklinde de yaparak bütçenize en uygun olacak şekilde kredinizi alabilirsiniz. Siz de Odeabank şubelerine gelin ve kredi ürünlerinden yararlanın. Bu sayede yeni yıla mutlu bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılayarak girin. Siz de Odeabank hizmetlerinden yararlanın.

Kategori: Diğer, Odeabank
Yazar: Tarih: 25 Kasım 2015 - 2:23:40

Benzer Konular

Yukarı Çık