Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank Yeni Arabam kredisi

Türkiye’nin yeni ve dinamik bankalarından birisi olan Odeabank, hayalinizdeki aracı alabilmeniz için size yepyeni bir kredi imkanı sağlıyor. Odeabank yeni arabam kredisi, her zaman olduğu gibi sizlere avantajlar sağlanan yeni faiz oranları ve vadeler ile veriliyor. İkinci el veya 0 km fark etmeksizin siz de en uygun kredilerinizi Odeabank şubelerine gelerek alabilirsiniz. Üstelik bu kredinize Odeabank internet sitesi üzerinden veya mobil şube üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.

Yeni Arabam Kredisi, Odeabank tarafından 20 bin TL limitli olarak verilmektedir. Bu krediyi almak için sizlere iki seçenek sunulmaktadır. Kredinizi isterseniz 24 ay isterseniz 48 ay faizle alabilirsiniz. Faiz oranı her iki vade de sabit olarak yüzde 1,50 olarak belirlenmiştir. Kredi tahsis ücreti her iki durumda da 105 TL olarak alınmaktadır. 24 aylık vadeli olarak alınan 20 bin TL’li kredide 1.034 TL’lik aylık taksit miktarı olmaktadır.

Siz de hep istediğiniz arabaya sahip olma hayalini ertelemeden Odeabank şubelerine gelerek kredinizi alabilirsiniz. Bu krediyi alan müşteriler, ferdi kaza sigortasının da sahibi olabilmektedir. Ortalama olarak bunun maliyeti 99 TL’dir.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 13 Nisan 2016 - 10:05:02

Benzer Konular

Yukarı Çık