Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank Para Aktarma

Türkiye’nin en dinamik bankalarından birisi olan Odeabank, bankacılık hizmetlerinde sizlere çeşitli fırsatlar ve avantajlar sunuyor. Verdiği kredi kartı hizmetlerinin yanında kredileri ve diğer bankacılık hizmetleriyle de Odeabank, avantajlar dünyasında yerinizi almanızı sağlıyor. Modern bankacılık anlayışlarını da sizlere sunan Odeabank, istediğiniz her an başka hesaba para aktarma hizmetini de veriyor. Bunun için de hesaplardan aktarma yapabilir ve çeşitli bankacılık araçlarını kullanabilirsiniz.

Odeabank, şubeden, internet bankacılığından, bankamatiklerden ve cep telefonu şubelerinden istediğiniz hesaba günün her anında para aktarma fırsatı sunuyor. Odeabank, aynı zamanda Havale, EFT, Swift, gibi bankacılık hizmetlerini anında sizlere sunuyor. Sadece 1 TL’lik hesap kesim ücreti ile birlikte günün her anıda istediğiniz hesaba para aktarabilirsiniz.

Odeabank Para Alma ve Para Gönderme

IBAN numarası ile birlikte Odeabank’ın şubelerinden, internet bankacılığndan, bankamatiklerden ve cep şubesinden gönderdiğiniz paranın makbuzunu ister online, isterseniz de yazılı olarak alabilirsiniz. Bu hizmetler ile ilgili olarak belirtilen diğer detayları ve özel teknik koşulları Odeabank internet bankacılığı üzerinden görebilirsiniz. Bu işlemleri online olarak kaydedebilir veya otomatik ödeme talimatı da verebilirsiniz.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 6 Haziran 2016 - 8:20:39

Benzer Konular

Yukarı Çık