Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Maaşımı aldım, yatırım da yapmak istiyorum kenara biraz para koyayım diye düşünüp, parayı elinde, cüzdanın ayrı bir köşesinde tutunca, zor durumda kalıp ya da sizi çok cezbeden bir şey görüp alarak parayı harcamaktan şikayetçiyseniz işte çözüm: Odeabank mevduat hesabı

Peki bu hesabı nasıl açtıracaksınız? Bulunduğunuz yere en yakın Odeabank şubelerinden, Odeabank internet şubesinden ya da Odeabank Mobil Şubesinden Odeabank iletişim merkezi aracılığı ile kolayca mevduat hesabınıza sahip olabilirsiniz.

Eğer ben birikimlerimi durduğu yerde değerlendirmek istiyorum diyorsanız vadeli mevduat hesabı, yok ben üstümde taşımak istemiyorum kısa zaman içinde de hesabımdaki parayı kullanacağım ya da bankalara gidip ödeme işlemleriyle uğraşmak istemiyorum faturalarımın tutarı hesapta dursun online olarak bankacılık işlemlerimi gerçekleştireyim diyorsanız vadesiz mevduat hesabı açtırmalısınız.

Hesap açılışı için gerekli belgeler T.C. vatandaşı olan müşteriler için Üzerinde T.C. kimlik numaranızın yer aldığı kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı, pasaport, ehliyet gibi) , adres teyit belgesi ve şubelerde dolduracağınız Bankacılık hizmet sözleşmesi.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 27 Ocak 2016 - 7:04:27

Benzer Konular

Yukarı Çık