Kredi Notu Öğrenme Sorgulama

Odeabank İnternet Şubesi Girişi

Odeabank internet şubesine giriş yaparak bütün bankacılık işlemlerinizi tek tuşla yapabilirsiniz. Bu sayede gerekli olan acil durumlarda şubeye gitmeden havale veya EFT gibi işlemlerinizi yapabilir hatta kredi kartı borçlarını da ödeyebilirsiniz.

Odeabank İnternet Bankacılığı Girişi

Odeabank internet bankacılığı gelişmiş ve teknolojik altyapısı sayesinde bütün bilgilerinizi korumaktadır. Bu sayede dışarıdan gelecek olan tehditlere karşı önlem alınmaktadır. Bankacılık işlemlerinde önemli bir yere sahip olan internet şubesi, birçok tehditle de karşı karşıyadır. Bu tehditlerden korunmak için şifrelerinizi zor bilinen rakam veya sembollerden kurmanız gerekmektedir.

Odeabank internet şubesi ile birlikte otomatik ödeme talimatı verebilir veya kendinize bankamatik üzerinden para gönderebilirsiniz. Bu sistemde cep telefonu numaranızı kullanmanız gerekir.

Bankacılık hizmetlerinde önemli bir yere sahip olan kartsız para çekme işlemlerini böylece gerçekleştirebilir ve acil durumlarda para çekebilirsiniz.

Odebank internet şubesini mobil şube olarak akıllı telefonlar üzerinden de kullanabilirsiniz. Mobil internet bankacılığı sayesinde bütün Odeabank hesaplarınızı görebilir ve gerekli olan bütün durumlarda havale, eft gibi para işlemlerini yapabilirsiniz.

Kategori: Odeabank
Yazar: Tarih: 27 Şubat 2016 - 9:05:50

Benzer Konular

Yukarı Çık